Poprzedni artykuł: Flesz Fashion Night 2018 - relacja z najważniejszej imprezy modowej se... Następny artykuł: Księżna Kate znów "odświeża" ciuchy! Na ważne wydarzenie przyszła w s...

Małgorzata Rozenek-Majdan ma taką samą torebkę co... księżna Meghan. Chodzi o polską markę

Co wspólnego mają ze sobą Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Meghan Markle? Taką samą torebkę w modnym odcieniu bordo.

Wydaje się, że Meghan Markle i Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogą mieć ze sobą nic wspólnego, bo mają zupełnie inny styl. Meghan Markle musi dbać o dworskie zasady, a prowadząca "Projekt Lady" lubi seksapil i sportowy casual. A jednak jest inaczej! Otóż okazuje się, że obie gwiazdy mają w swoich szafach identyczną torebkę. Mowa o bordowym kuferku wykonanym z wegańskiej skóry polskiej marki Alexandra K. Torebka ma elegancki kształt, przepiękny kolor oraz złote okucia.

Meghan Markle i Małgorzata Rozenek-Majdan z taką samą torebką

Meghan Markle dostała ten model od projektantki na swoje urodziny, ale jeszcze nigdy nie wystąpiła w nim publicznie. Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan z torebką pojawiła się w swoim nowym programie w TVN Style "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", a po emisji programu dostała wiele pytań od fanów o markę torebki.

Zasypujecie mnie od wczoraj pytaniami o wegańską torebkę z wczorajszego odcinka PSJMR. To cudo trafiło do rąk Meghan Markle, a firma @alexandrak.co w całości produkuje z roślinnych materiałów. Ta torba to ich hit sprzedażowy, ale mają jeszcze, dużo więcej innych modeli - napisała Rozenek-Majdan na Instagramie.

Jak wam się podoba torebka Rozenek-Majdan? Nosiłybyście?

Zobacz także: Temu kosmetykowi Meghan Markle zawdzięcza piękną cerę. Poleciła go jej sama księżna Kate!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 17:41

Nasze propozycje