Poprzedni artykuł: Marta Manowska w najmodniejszym t-shircie! Kupiła go w H&M Następny artykuł: Sylwia Grzeszczak w najmodniejszych butach sezonu. Kupiła je w Zarze!

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej spódnicy z sieciówki. Nadal można ją kupić

Podejrzewamy, że spódnica Małgorzaty Rozenek-Majdan szybko się wyprzeda. Jest bardzo modna, niedroga i pasuje na każdą figurę!

Małgorzata Rozenek-Majdan może pochwalić się nieprawdopodobnie zgrabnymi nogami i wcale nas nie dziwi, że lubi je podkreślać. Gwiazda zazwyczaj robi to za pomocą długości mini oraz sandałków na wysokim obcasie. To właśnie te części garderoby były podstawą jej ostatniej stylizacji, w której na ulicach Warszawy przyłapali ją paprazzi.

Rozenek-Majdan w spódnicy z sieciówki

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylizacjach lubi łączyć ze sobą ubrania z sieciówek z tymi od najlepszych domów mody. Dlatego też do luźnego swetra z H&M oraz spódnicy z Mango dobrała torebkę z logo Gucci.

W stylizacji Rozenek-Majdan naszą uwagę w największym stopniu zwróciła oryginalna spódnica z frędzlami. Biała mini nadal jest dostępna w ofercie hiszpańskiej sieciówki i możecie mieć ją w swoich szafach, jeśli pożegnacie się z kwotą 139 złotych. Na stronie internetowej Mango nadal dostępna jest we wszystkich rozmiarach. Gwiazda zestawiła ją z sandałami na obcasie, ale my widzimy ją w zestawieniu z supermodnymi kowbojkami.

Na zdjęciu: Mango - 139 zł

To nie pierwszy raz w tym sezonie, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan robi wrażenie w stylizacji z sieciówki. Na wakacjach zachwycała w beżowym kombinezonie z H&M, a paparazzi często przyłapywali ją także w eleganckich spodniach z Zary. Jej stylizacje naprawdę można odtwarzać za grosze!

Zobacz także: Marta Manowska w najmodniejszym t-shircie! Kupiła go w H&M

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 23:03

Nasze propozycje