Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska w spodniach z Zary za niecałe 90 zł. Do kompletu kupi... Następny artykuł: Ta śliczna sukienka z Zary jest hitem na Instagramie. W szafie ma ją j...

Małgorzata Rozenek-Majdan wypatrzyła w Zarze piękną marynarkę. Nadal można ją kupić!

Małgorzata Rozenek-Majdan w Zarze po raz kolejny znalazła prawdziwą perełkę. W tej marynarce każda sylwetka będzie wyglądać pięknie!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdążyła już wielokrotnie udowodnić, że w sieciówkach można znaleźć bardzo stylowe ubrania i dodatki. Jej wybór to elegancka dwurzędowa marynarka z jesienno-zimowej kolekcji Zary. Gwiazda zestawiła ją z rozszerzanymi spodniami oraz pikowaną torebką Chanel. W stylizacji Rozenek-Majdan oczywiście na pierwszy plan wysuwa się także jej nowa, krótsza fryzura.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w przepięknym płaszczu z Zary. Nadal możecie go kupić

Małgorzata Roznek-Majdan w marynarce z Zary

Marynarka, którą wybrała nie należy do najtańszych, bo na jej metce zobaczymy kwotę 399 złotych. Warto jednak nadmienić, że marynarka jest bardzo dobrze skrojona i pięknie podkreśla ramiona oraz talię. Na dodatek marynarka wpisuje się w jesienne trendy - w tym sezonie hitem są właśnie długie żakiety dwurzędowe. W Zarze możemy kupić także spodnie do kompletu za 199 złotych.

Na zdjęciu: Zara - 399 zł

Warto nadmienić, że w jesienno-zimowej kolekcji Zary znajdziemy sporo ciekawych marynarek. Natalia Siwiec w hiszpańskiej sieciówce wypatrzyła elegancki żakiet z tweedu w kolorową kratę, a Julia Wieniawa niedroga marynarkę w modny print węża. Zdecydowanie warto udać się tam na poszukiwania marynarki idealnej!

Zobacz także: Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? Sprawę komentuje jej agent

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 06:12

Zobacz także

Nasze propozycje