Poprzedni artykuł: Kolorowe legginsy do biegania (pasują też do szpilek :) Następny artykuł: Ta kobieta o mały włos nie straciła nogi, a nawet życia przez... dżins...

Sandały ze skarpetą hitem internetu! Gwarantujemy, że nigdy wcześniej nie widziałaś brzydszych butów

Moda, , tagi: Gucci, buty szpilki
Czy istnieje kobieta, która chciałaby je założyć? ;)

Kilka dni temu pokazywałyśmy dżinsy z dziurami na kolanach, które zostały okrzyknięte najbrzydszymi spodniami świata, a dziś hitem internetu zostały wyjątkowo dziwaczne buty z kolekcji Gucci. Wszyscy zastanawiają się czy znajdzie się osoba, która chciałaby je założyć i... jak w ogóle nosi się tak oryginalne buty. Osobliwe sandałki włoskiego domu mody Gucci pojawiły się w internetowej ofercie Nordstorm, a ich zdjęcie natychmiast zrobiło furorę na Twitterze. 

Kobiece oczy nigdy nie widziały brzydszych butów. Przed wami przedziwne sandałki Gucci "Ilse Sock Sandal" - pisała jedna z użytkowniczek Twittera.

To przedwczesny żart na Prima Aprilis? Sandały ze skarpetą w cenie 1,200 dolarów. Niewiarygodne... - komentowała kolejna użytkowniczka. 


Pokaz kolekcji Gucci wiosna-lato 2017

Buty z lateksową skarpetą pojawiły się na pokazie kolekcji Gucci na sezon wiosna-lato 2017 w różnych wersjach kolorystycznych. Co ciekawe cielisty materiał nie jest dołączony do szpilek na stałe. "Skarpetę" możemy po prostu wyjąć, a wtedy otrzymujemy klasyczne szpilki w czerwonym kolorze. Wersja butów bez lateksowej wstawki wydaje się być bardziej znośna, ale czy rzeczywiście są warte ceny prawie 5 tysięcy złotych? Mamy spore wątpliwości. ;) 

Zobacz także: To chyba najbrzydsze dżinsy świata. Znajdziesz je w kolekcji znanej sieciówki!

Źródło zdjęcia: Nordstorm, EastNews, Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:48

Zobacz także

Nasze propozycje