Poprzedni artykuł: Połączenie tych butów i spodni zawsze skraca sylwetkę. Czy Małgosi Roz... Następny artykuł: Ten znienawidzony model butów powraca... - zdecydujesz się na nie w ty...

WOW! Modelka Victoria's Secret reklamuje stroje kąpielowe polskiej... blogerki! Jak wypadła?

Jessika Mercedes Kirchner dopiero co zdradziła, że zakłada swoją pierwszą markę modową, a jej ubrania już reklamuje sławna modelka Sandra Kubicka. Jak wygląda w strojach kąpielowych zaprojektowanych przez Jessikę?

Kilka dni temu Jessika Mercedes ogłosiła, że już niedługo ruszy jej pierwsza marka modowa - Moiess Swim. Jak wskazuje sama nazwa - w ofercie marki znajdziemy przede wszystkim stroje kąpielowe, a Jessika ma zamiar skupić się właśnie na modzie plażowej. Obecnie blogerka przebywa w Meksyku, gdzie pracuje nad pierwszą kampanią Moiess Swim. Co ciekawe na zdjęciach promujących pierwszą kolekcję marki zobaczymy przepiękną modelkę Sandrę Kubicką! Sandra ma na swoim koncie kampanie dla Victoria's Secret, nie dziwi więc fakt, że to właśnie ją Jessika zaprosiła do współpracy. 

Moiess Swim - stroje kąpielowe Jemerced

O strojach sygnowanych przez Jessikę Mercedes Kirchner nadal wiemy bardzo niewiele. Blogerka przez kilka ostatnich miesięcy publikowała zdjęcia z rajskich wysp, a jej profil na Instagramie stał się idealną wizytówką dla marki specjalizującej się w modzie plażowej. Na ten moment nie wiemy dokładnie, jak będą wyglądać kostiumy promowane przez Jessikę. Pierwsze zdjęcia świadczą o tym, że będą to minimalistyczne wzory utrzymane w neutralnej kolorystyce nawiązującej do natury. Blogerka prawdopodobnie postawi na fasony z dużymi wycięciami mocno eksponujące ciało. 

Stroje kąpielowe zaprojektowane przez Jessicę Mercedes

Jessica śladem najbardziej popularnych światowych blogerek wykorzystuje swój ogromny zasięg i rozpoczyna promocję własnej marki. Choć blogerka o premierze Moiess Swim poinformowała zaledwie kilka dni temu, profil marki na Instagramie śledzi już ponad 40 tysięcy osób, a stroje kąpielowe budzą wśród tysięcy fanów Jessici ogromną ciekawość. Jessica wybrała modę plażową, która doskonale sprawdza się na Instagramie. To właśnie poprzez publikowanie zdjęć w mediach społecznościowych swój sukces zbudowało wiele marek oferujących stroje kąpielowe (przykładem może być polska marka MarysiaSwim). 

Wciąż nie wiemy kiedy ruszy sprzedaż strojów kąpielowych Jessiki Mercedes, ale blogerka sukcesywnie podgrzewa atmosferę wokół swojej marki. Ty również wyczekujesz na premierę jej kolekcji? 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce! 

Tęsknisz za letnią opalenizną? Wypróbuj te samoopalacze do ciała"

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:25

Zobacz także

Nasze propozycje