Poprzedni artykuł: MaRina i Anna Lewandowska w identycznych sukienkach. Wiemy, gdzie kupi... Następny artykuł: Kup na wyprzedaży, noś... jesienią! Te ubrania i dodatki będą hitem ko...

Nie tylko mama Messiego. Na ślubie piłkarza modową wpadkę zaliczyła też... Shakira

Moda, , tagi: styl gwiazd, shakira
Piosenkarka włożyła tego dnia czarną suknię. Czy to dobry pomysł na ślub?

Ślub Lionela Messiego i Antonelli Roccuzzo to wydarzenie minionego weekendu, które wzbudziło wiele kontrowersji pod kątem modowym. Mało kto zwrócił uwagę na suknię ślubną panny młodej, bo wszyscy skupili się na wpadce matki piłkarza, która na ślub przyszła w białej sukni. Okazuje się, że nie była ona jedyną osobą, która na tym wydarzeniu wybrała kreację nie do końca zgodną z dress codem.

Shakira na ślubie Messiego

W gronie osób, które na ślubie piłkarza zaliczyły modowe wpadki wymieniana jest także... Shakira. Piosenkarka na ślubie pojawiła się w czarnej sukni z prześwitami. Suknia co prawda miała charakter wieczorowy, ale nie do końca kojarzy się z kreacją dla gościa weselnego. Suknia, którą wybrała Shakira pewnie dobrze sprawdziłaby się na oficjalnej gali lub jakimkolwiek innym wieczornym evencie, ale nie na ślubie. Wycięcia, prześwity, odsłonięte ciało i oczywiście czarny kolor sukni były naprawdę nietrafionym wyborem. Zazwyczaj kolory biały i czarny nie są dobrze widziane na przyjęciach ślubnych - biel jest zarezerwowana dla panny młodej, a czerń kojarzy się z kolorem żałoby i na ogół należy jej unikać (w szczególności w miesiącach letnich).

A co wy myślicie o stylizacji Shakiry na ślubie Messiego? Wyglądała dobrze w czerni, a może wręcz przeciwnie?

Zobacz także: Tak wygląda suknia ślubna warta... 3 miliony złotych! Kto ją założył?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 03:18

Zobacz także

Nasze propozycje