Poprzedni artykuł: Jeszcze niedawno takie kolczyki uchodziły za obciach, dziś znów są mod... Następny artykuł: Po świąteczny sweter idź do Biedronki! Tanie i megaurocze

Natalia Siwiec w butach za 6 tysięcy. Fani: "jeszcze tak brzydkich nie widziałam, co z tego, że firmowe"

Natalia Siwiec pokazała się w ultramodnych sneakersach, ale została wyśmiana przez fanów. Mieli rację?

Po okresie wielkiej popularności sneakersów od Balenciagi i Louis Vuitton wśród polskich celebrytek zapanowała moda na sportowe buty z kryształami Gucci. W swojej kolekcji ma je już Anna Lewandowska, która nosiła je z płaszczem z H&M. a teraz pokazała się w nich Natalia Siwiec. Oryginalne sneakersy z kryształami są wyjątkowo drogie - trzeba za nie zapłacić około 6 tysięcy złotych. Wielu fanów Natalii Siwiec twierdziło, że buty zupełnie nie są warte takich pieniędzy...

Natalia Siwiec w sneakersach Gucci

Pod zdjęciem Natalii Siwiec w sneakersach Gucci natychmiast pojawiło się wiele komentarzy dotyczących jej butów. Zdecydowana większość obserwujących celebrytkę na Instagramie nie była zachwycona jej wyborem, a buty nazywano najbrzydszymi na świecie.

Jakie okropne buty, jeszcze tak brzydkich nie widziałam, co z tego, że firmowe - napisała jedna z obserwujących.

Straszne te buty, jak mogą się komuś podobać - czytamy wśród komentarzy.

Narzekaliście, że buty Balenciagi są najbrzydsze, a jak widać są jeszcze gorsze - porównywała jedna z obserwujących gwiazdę.

Co to za moda z tymi butami - zapytała jedna z fanek Natalii.

Sneakersy Gucci rzeczywiście mają dość kontrowersyjny wygląd, ale nam podoba się połączenie sportowego modelu z biżuteryjnymi wstawkami. Waszym zdaniem Natalia Siwiec zasłużyła na aż tak duża krytykę w komentarzach?

Zobacz także: Grzegorz Krychowiak wyśmiany za buty. 'Krycha przesadziłeś' - piszą fani

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 14:09

Zobacz także

Nasze propozycje