Poprzedni artykuł: Doda po raz kolejny robi zakupy w sieciówkce. Tym razem wybrała Mango Następny artykuł: Te buty z Zary to kolejny hit Instagrama. Dobra wiadomość - nadal może...

Najpierw Lewandowska, teraz Rozenek-Majdan. Gwiazdy pokochały najbrzydsze sneakersy sezonu

Nie są to najpiękniejsze buty świata, ale to właśnie one są wielkim hitem wiosny. Tak wyglądają sneakersy, w których zakochały się polskie gwiazdy.

Ukochane sportowe buty gwiazd i blogerek tej wiosny? To już nie Balenciaga, a... Louis Vuitton. Mają przesadzoną platformę, przypominają oldschoolowe buty z lat 90. i oczywiście są szalenie drogie. Choć kosztują około 4 tysiące złotych, są już wielkim hitem w mediach społecznościowych. Nosi je m.in. popularna blogerka Song of Style, noszą je polskie gwiazdy.

Gwiazdy noszą sneakersy Louis Vuitton

Wśród polskich gwiazd jako pierwsza w sneakersach Louis Vuitton zakochała sięAnna Lewandowska. Trenerkę często zobaczymy w nich na Instagramie - zazwyczaj w zestawieniu z wąskimi spodniami. Buty LV posiada także inna polska WAG - Sara Boruc-Mannei.

Zobacz także: Nie podobają wam się sneakersy Louis Vuitton? Pokochacie te, które nosi Basia Kurdej-Szatan

Po Annie Lewandowskiej do fanek butów dołączyła także Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda opublikowała zdjęcie stylizacji w szarym płaszczu oraz czarnych rurkach, w której na pierwszym planie znajdowały się buty LV.

Obserwujący Małgorzatę Rozenek-Majdan na Instagramie nie byli pod wrażeniem najmodniejszych butów sezonu, które niemal jednogłośnie okrzyknęli "okropnymi".

Te buty to faktycznie dramat - pisała jedna z użytkowniczek.

Buty masakra... co potwierdza moją teorię, że nie wszystko co firmowe jest gustowne - czytamy w komentarzach.

Buty przekomiczne, ale to kwestia co kto lubi lub co się komu podoba - krytykowała inna fanka.

Mimo głosów krytyki musimy przyznać, że najnowsze sneakersy Louis Vuitton z chęcią zobaczyłybyśmy w naszych szafach. A wy założyłybyście podobne?

Zobacz także: Gigi Hadid w polskiej bluzie! Producent nie nadąża z uzupełnianiem zapasów

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 06:12

Zobacz także

Nasze propozycje