Poprzedni artykuł: Doda w kombinezonie z Zary za 139 złotych. Nadal możecie go kupić Następny artykuł: Marina ogłosiła ciążę... w sukience z Zary. Stać ją na wszystko, a jed...

Masz w szafie pożółkły t-shirt? Wiemy, jak sprawić, aby odzyskał biały kolor!

Moda, , tagi: Ariel, pranie ubrań
Zdarzyło wam się założyć ulubione ubranie kilka razy, a później... straciło swój kolor? Wiemy, co zrobić, aby nadać mu nowe życie!

Na pewno wielokrotnie zdarzyło wam się ubolewać nad białym ubraniem, które po pewnym czasie straciło swój kolor. Dotyczy to w szczególności białych t-shirtów, koszul czy marynarek - po pewnym czasie biel często zamienia się w kolor szarawy lub żółty co nie wygląda dość elegancko. Co zrobić w takiej sytuacji? Uspokajamy - nie wyrzucaj ubrania, bo w prosty sposób możesz mu nadać nowe życie. I nie mówimy tu o skomplikowanych i pracochłonnych sposobach - wystarczy, że podczas prania użyjesz  kapsułek Ariel 3w1 POD!

Najlepszy sposób na odzyskanie pierwotnego koloru ubrań

W kapsułkach Ariel zastosowano technologię FiberSCIENCE, która nadaje ubraniom blask. W kapsułkach zawarte są składniki rozjaśniające, które potrafią nadać "nowe życie" starym ubraniom. W Belgijskim Centrum Innowacji P&G testowano kapsułki na ubraniach kupionych w second-handach. Do testów wybrano ubrania, na których widać było ślady używania - straciły swój kolor, pożółkły i wydawały się nadawać jedynie do... kosza. Okazuje się jednak, że po praniu z użyciem kapsułek marynarka, na której widać było żółty odcień odzyskała swój biały kolor i wyglądała, jak nowa! Efekt zobaczycie na poniższym zdjęciu. Imponujące prawda?

Testy nad kapsułkami Ariel trwały około 10 lat, a teraz na rynku nareszcie mamy produkt idealny, który nie tylko doskonale usuwa plamy i odświeża kolor ubrań, ale jest niezwykle prosty w użyciu. Wrzucamy kapsułkę do pralki, a możemy mieć pewność, że tkaniny będą idealnie czyste. Co ważne kapsułki Ariel są wzbogacone o składniki ochronne, które zapobiegają osadzaniu się brudu na ubraniach. W Centrum Innowacji w Brukseli kapsułki muszą przejść wiele wymagających testów, a na rynek wypuszczany jest produkt, który spełnia wymagania różnych konsumentów - zarówno Japończyków, którzy piorą w zaledwie 5 stopniach Celsjusza, a także nas - Europejczyków.

Kapsułki Ariel 3w1 POD doskonale sprawdzą się w czyszczeniu białych tkanin na czele z t-shirtami, ale nie tylko. Jeśli macie w swoich szafach kolorowe ubrania, które kiedyś miały intensywne barwy, a po pewnym czasie stały się wyblakłe znowu polecamy sięgnąć po kapsułki tym razem w wersji przeznaczonej do prania kolorowych materiałów. Także one odzyskają nasycony kolor i będą po praniu wyglądać na nowsze.

Naszym zdaniem  kapsułki Ariel 3w1 POD to rozwiązanie idealne! Odkąd zaczęłyśmy używać kapsułek nie wyobrażamy sobie powrotu do tradycyjnych proszków. Kapsułki przewyższają je na każdym polu - są wygodniejsze, bardziej skuteczne i... lżejsze! ;)

Zobacz także: Tego genialnego sposobu na czyszczenie zamszowych butów pewnie nie znałaś. Naprawdę działa!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:53

Zobacz także

Nasze propozycje