Poprzedni artykuł: Marina cała w dżinsie i w pięknych sandałkach. Na pewno nie spodziewac... Następny artykuł: Noszenie modnych ubrań może być groźne dla zdrowia? O tych zdjęciach m...

Doda i Ewa Chodakowska w takich samych kostiumach kąpielowych. To bikini będzie hitem lata!

Ten kostium pokochały gwiazdy i wcale nas to nie dziwi. Bikini z wycięciami w tym roku z pewnością będziemy widywać na wszystkich plażach. Tylko która ze sław wygląda w nim lepiej?

Ewa Chodakowska i Doda w identycznym kostiumie kąpielowym marki Agent Provocateur! Zarówno trenerka, jak i piosenkarka zdecydowały się na różowe bikini z modnymi dziurkami. Tego rodzaju kostiumy kąpielowe w sportowym stylu z wycięciami w tym roku będą szalenie modne. Bikini, które wybrały gwiazdy ma metkę Agent Provocateur - marki słynącej z seksownej bielizny i właśniekostiumów  kąpielowych. Kostium niestety nie należy do najtańszych - za top musimy zapłacić 180 euro (około 750 złotych), a dół kostiumu to wydatek 135 euro (560 złotych). Obie gwiazdy, a w szczególności Ewa Chodakowska uwielbiają wzornictwo marki - na Instagramie trenerki znajdziemy wiele zdjęć w najróżniejszych kostiumach Agent Provocateur. Która ze sław wygląda w nim lepiej?

Źródło zdjęcia: Instagram @chodakowskaewa, Instagram @dodaqueen

Modne kostiumy kąpielowe na lato 2017 

Latem 2017 roku możemy wybierać spośród różnorodnych wzorów kostiumów kąpielowych, ale szczególnie modne będą kostiumy jednoczęściowe oraz bikini ze sznurowaniem lub wycięciami. Bikini, które wybrały Ewa Chodakowska i Doda doskonale wpisuje się w trendy - drobne dziurki, wycięcia i prześwity w tym roku są bardzo pożądane w modzie plażowej. Kostiumy z wycięciami dość mocno eksponują ciało, a ich noszenie wymaga dużej odwagi. Poza tym opalanie w takim kostiumie może nie być do końca dobrym pomysłem, ale jak wiemy, moda wymaga poświęceń. ;) 

Na zdjęciu: Bikini Agent Provocateur

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Najlepsze balsamy brązujące, które warto wypróbować przed latem:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:42

Zobacz także

Nasze propozycje