Poprzedni artykuł: Drogie marki? Nie! Kinga Rusin zachwyca w garniturze z popularnej siec... Następny artykuł: Basia Kurdej-Szatan na Telekamerach pojawiła się w... sukni ślubnej? T...

Sukienka na studniówkę Wiktorii Gąsiewskiej - wiemy, gdzie taką kupicie. Wcale nie była droga

Moda, , tagi: Wiktoria Gąsiewska
Najpierw Iga Lis, teraz Wiktoria Gąsiewska... Młode gwiazdki bawią się na studniówkach. Czy dziewczyna Adama Zdrójkowskiego wyglądała lepiej niż córka Kingi Rusin?

Sezon studniówkowy trwa, a na balach poprzedzających egzamin dojrzałości bawią się najmłodsze polskie gwiazdy. Swoja studniówkę miała już Iga Lis, dla której suknię zaprojektował duet Paprocki & Brzozowski. W miniony weekend na balu bawiła się z kolei inna wschodząca gwiazda - Wiktoria Gąsiewska, której na studniówce towarzyszył Adam Zdrójkowski. Para, która poznała się na planie "Rodzinki.pl", jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Obydwoje podzieli się z fanami uroczymi zdjęciami ze wspólnie spędzonej imprezy.

Wiktoria Gąsiewska na studniówce

Wiktoria Gąsiewska na studniówkę nie wybrała popularnej czerni, a wręcz przeciwnie - delikatny beż w wersji maxi. Kreacja młodej aktorki miała zdobioną górę oraz głębokie wycięcie na nogę. Okazuje się, że cena sukni jest dość przystępna, a Wiktoria kupiła ją w popularnym sklepie internetowym z sukienkami wizytowymi - Lou.pl. Za sukienkę musimy zapłacić 469 złotych. Założyłybyście podobną?

Zobacz także: Jak teraz wygląda brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego?

Post udostępniony przez Wiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska)

Źródło zdjęć: Instagram, materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 05:46

Zobacz także

Nasze propozycje