Poprzedni artykuł: Ulubiony dodatek polskich gwiazd do kupienia w... Lidlu Następny artykuł: Julia Wieniawa w modnej sukience z H&M. Kosztuje jedyne... 60 złotych!

Kinga Rusin skrytykowana za stylizację. Fanka: "Nie wstyd pani?"

Moda,
,
, tagi: Kinga Rusin
Jedna z internautek mocno skrytykowała Rusin za zbyt luźny ubiór i wypomniała jej wiek. Dziennikarka szybko zripostowała.

Kinga Rusin lubiana jest za angażowanie się w społecznie ważne sprawy, cięty język oraz wyczucie mody. Niestety, jedna ze stylizacji nie spodobała się obserwatorom na Instagramie. Dziennikarka odwiedziła swoją młodszą córkę Igę, która zrobiła jej zdjęcie przy jednej z londyńskich ulic. Kinga wyszła na nim niemal jak prawdziwa 'szafiarka'. Co nie spodobało się internautom?

Zobacz także: Kinga Rusin w sukience z Reserved na jesień 2019 

Kinga Rusin skrytykowana za luźną stylizację

Rusin na zdjęciu ma na sobie długi granatowy płaszcz, beżowy sweterek i modne spodnie z lampasem z boku. Przerzuciła przez ramię nerkę od Louis Vuitton, a do całej stylizacji dobrała białe trampki Gucci. 

Zdaniem jednej z obserwatorek ten strój nie przystoi kobiecie w wieku Kingi. Jest zbyt luźny i młodzieżowy.

Ubieranie się jak nastolatka w wieku 50 lat? Nie wstyd Pani? Czas spoważnieć – napisała.

Na ripostę dziennikarki nie trzeba był długo czekać. Rusin napisała ironiczny komentarz w odpowiedzi na wypowiedź internautki.

Płaszcz do ziemi, spodnie i sweterek. No fakt, odmłodziłam się. Następnym razem wystąpię w lateksowym kombinezonie, będzie bardziej nobliwie. – odpowiedziała.

Chwile później pojawiły się komentarze, które broniły Kingi. Wiele osób nie zgadzało się z krytyką. 

Przepiękna Pani, przepięknie się ubiera, też tak się ubieram mając 70 lat, 50 kg wagi i zadbaną sylwetkę i ciągle obserwuję Panią.

Brawo, niejedna osoba chciałaby tak wyglądać w wieku 50 lat. Super stylówka.

Obserwatorzy podkreślali, że w wieku 50 lat nie trzeba wcale nosić ołówkowych spódnic, koszul i czółenek. Kinga Rusin lubi bawić się modą i z całą pewnością bardzo jej to wychodzi. Nawet jeśli ubierze luźniejsze spodnie i sportowe buty, nie sprawia wrażenia, że próbuje się na siłę odmłodzić. Naszym zdaniem dziennikarka może być wręcz wzorem dla kobiet, jak się ubierać modnie i z klasą.

Zgadzacie się? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 06:56

Nasze propozycje