Poprzedni artykuł: Uwielbiała je księżna Diana, teraz nosi je księżna Kate. Te buty z sie... Następny artykuł: Najmodniejszą kurtkę dżinsową tego sezonu możesz... zrobić sama

Agnieszka Radwańska miała nie jedną, a... trzy suknie ślubne! Która najlepsza?

Moda,
,
, tagi: suknia ślubna, Agnieszka radwańska
O pierwszej sukni Agnieszki Radwańskiej rozpisywali się wszyscy, a jak wyglądały jej pozostałe suknie ślubne? Mamy zdjęcia!

Ślub Agnieszki Radwańskiej to jedno z najgorętszych wydarzeń w show-biznesie ostatnich dni. Słynna tenisistka w sobotę wyszła za Dawida Celta. Agnieszka na dzień ślubu wybrała suknię o fasonie księżniczki zaprojektowaną przez Agnieszkę Maciejak. Jak się okazuje bogato zdobiona suknia z obniżonym stanem nie była jedyną kreacją, którą Radwańska zamówiła u projektantki...

Druga i... trzecia suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej

Podczas zabawy weselnej Agnieszka Radwańska zachwycała w kolejnej sukni ślubnej. Tenisistka suknię księżniczki zmieniła na krótką mini zdobioną piórami, również projektu Maciejak. Tenisistka i projektantka przyjaźnią się od wielu lat, nie dziwi więc, że projektowanie ślubnych kreacji Radwańska całkowicie powierzyła Maciejak.

Podczas poprawin Agnieszka Radwańska po raz kolejny sięgnęła po projekt Maciejak. Tym razem była to obcisła sukienka mini z charakterystycznymi dla projektantki przeszyciami. Do seksownej sukienki Agnieszka dobrała sandały na płaskiej podeszwie z pomponami. Swobodnie, ale nadal z klasą!

Która kreacja weselna Agnieszki podoba Wam się najbardziej? :)

Zobacz także: Ula Radwańska na ślubie siostry - czy skradła show Agnieszce? Zobaczcie zdjęcia jej sukienki!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:59

Zobacz także

Nasze propozycje