Poprzedni artykuł: Internauci śmieją się z wyglądu Angeliki Muchy, a ona przekonuje, że t... Następny artykuł: Angelika Mucha założyła najmodniejsze sneakersy sezonu i... skróciła s...

Powiększa biust, a do tego jest na wyprzedaży. Nic dziwnego, że ta sukienka z Zary jest hitem!

Moda, , tagi: wyprzedaże, Zara
W sklepie pewnie nie zwróciłybyście na nią uwagi, a to błąd! W tej sukience z wyprzedaży zakochały się infuencerki.

Wiele przecenionych rzeczy z wiosenno-letniej kolekcji Zary jest już niestety wyprzedanych, ale w zakładce "Sale" nadal czekają na was prawdziwe perełki. Jedną z nich jest sukienka z Zary, która na wieszaku czy stronie internetowej wygląda bardzo niepozornie... ale na sylwetce robi prawdziwe wrażenie. Dlaczego? Otóż optycznie powiększa biust i to nawet o dwa rozmiary.

Sukienka z wyprzedaży w Zarze hitem na Instagramie

Oczywiście wielką zaletą sukienki jest optyczne powiększanie biustu, ale co cieszy jeszcze bardziej - właśnie obniżono jej cenę. Sukienka jest obecnie przeceniona ze 139 złotych na 69,90. Kiedy zobaczycie ją w Zarze, powinnyście ją przymierzyć - wiemy, że na modelce może wyglądać niezachęcająco, ale widziałyśmy ją wielokrotnie na zdjęciach blogerek i zawsze wyglądały w niej superkobieco.

To nie jedyna sukienka z wiązaniem na biuście, którą znajdziemy w ofercie Zary i innych sieciówek. Sukienki z takim dekoltem tego lata są naprawdę modne, a o ich oczywistej zalecie nie będziemy już wspominać. Jeśli macie nieduży biust możecie zapominać o push-upie - ta sukienka go zastąpi!

Na zdjęciu: Zara - 139 zł, Zara - 69 zł oraz Zara - 139 zł

Zobacz także: Anna Lewandowska w najmodniejszej sukience lata. Prawie identyczną kupicie w sieciówce 5 razy taniej

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:17

Zobacz także

Nasze propozycje