Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska założyła sukienkę w supermodny wzór. Cena jest zaskak... Następny artykuł: Czy to już koniec słynnych Crocsów? Marka zamyka sklepy i fabryki

Wcale nie suknia ślubna Meghan Markle! Oto najszerzej komentowana kreacja roku

O tym ślubie w mediach było dwa razy głośniej niż o brytyjskim royal wedding! Chiara Ferragni i jej trzy suknie ślubne Diora pobiły na głowę projekt Givenchy, który wybrała Meghan Markle.

Chiara Ferragni uznawana jest za najbardziej wpływową blogerkę modową na świecie, a na Instagramie śledzi ją już prawie 15 milionów użytkowników. Włoszka dobrze wie, jak potęgować zainteresowanie swoich followersów i dzieli się z nimi właściwie każdym aspektem życia. Jej ślub z włoskim piosenkarzem Fedezem odbył się 1 września na Sycylii, a blogerka atmosferę podgrzewała już na kilka miesięcy przed głośnym weselem. Ostatecznie zdecydowała się na suknię ślubną z koronkową górą i tiulowym dołem Dior Haute Couture - wyglądała swobodnie, klasycznie, pięknie.

Po uroczystości zaślubin, Chiara Ferragni przebierała się jeszcze dwa razy - zdecydowała się na suknię z wyszywanymi cytatami z piosenek swojego męża oraz imprezową suknię o długości mini. Obie suknie również miały wszytą metkę Dior haute couture i zostały zaprojektowane według wizji Ferragni.

Suknie ślubne Chiary Ferragni i Meghan Markle

1 września, a także kilka dni później Instagram dosłownie zalała fala zdjęć ze ślubu Chiary i Fedeza. Koszty ślubu wyceniane są na ponad 3 miliony złotych - to bardzo mało w porównaniu z tym, ile kosztowała ceremonia zaślubin Meghan i Harry'ego. Koszty royal wedding oscylowały wokół 150 milionów złotych.

Mimo wszystko to ślub włoskiej blogerki i piosenkarza został nazwany ślubem 2018 roku. Według badań przeprowadzonych przez platformę Launchmetrics posty Chiary, Fedeza oraz gości na ślubie wygenerowały łącznie 67 milionów interakcji w mediach społecznościowych! Oznacza to, że suknie Ferragni wzbudzały zdecydowanie większe emocje niż kreacja ślubna Meghan Markle. W badaniach obliczono ponadto, że na posty publikowane przez Ferragni kosztowałyby dom mody Dior około 5 milionów dolarów czyli około 18 milionów złotych.

Waszym zdaniem kreacje Chiary były ładniejsze niż wybory Meghan?

Zobacz także: Meghan Markle skopiowała suknię ślubną Jennifer Lopez? Uderzające podobieństwo

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2019, 03:41

Zobacz także

Nasze propozycje