Poprzedni artykuł: Jak ona wygląda?! Rihanna znów dodała sobie kilkanaście kilogramów Następny artykuł: Julia Wieniawa w najmodniejszej marynarce. Kupisz ją w sieciówce

Doda pokazała suknię ślubną w całej okazałości. Kosztowała fortunę!

Moda, , tagi: Doda, suknie ślubne gwiazd
Po Dodzie można było się spodziewać wyjątkowo odważnej sukni ślubnej. Piosenkarka rzeczywiście nie zrezygnowała z wyeksponowanego dekoltu, ale poza tym, jej suknia była dość zachowawcza.

Gdy wszyscy dowiedzieli się o ukrywanym do samego końca ślubie Dody i Emila Stępnia, największą ciekawość wzbudziła suknia ślubna piosenkarki. Doda w sobotę wieczorem co prawda opublikowała zdjęcie ze ślubu, ale suknia była właściwie niewidoczna. Widzieliśmy na niej tylko tiulowe rękawy oraz kwiatowe aplikacje. Kreacja rzeczywiście mocno eksponowała dekolt i ramiona, ale okazuje się, że jej dół był całkiem klasyczny.

Suknia ślubna Dody w całości

Po kilku dniach od uroczystości, która odbyła się w hiszpańskim mieście Marbella, Doda pochwaliła się przepiękną sesją, na której dokładnie widać jej suknię. Okazuje się, że Doda wcale nie wybrała ekstrawaganckiej i oryginalnej kreacji ślubnej, a klasyczny fason syreny z gorsetową górą.

Piosenkarka zdecydowała się na projekt popularnej marki specjalizującej się w modzie ślubnej – Berta. Suknie izraelskiego domu mody wahają się w przedziale cenowym od 7 do 13 tys. euro (28 - 54 tys. złotych), a ta na którą zdecydowała się Doda, prawdopodobnie pochodzi z kolekcji jesień-zima 2017/2018 (porównajcie ze zdjęciami poniżej). Salon sukien ślubnych Madonna sprowadzał ją na specjalne życzenie piosenkarki. Było warto?

Naszym zdaniem suknia jest prześliczna!

Zobacz także: Doda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Okazuje się, że nosiła od od dawna!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:37

Zobacz także

Nasze propozycje