Poprzedni artykuł: Meghan Markle ma dziś urodziny! Księżna otrzyma prezent z Polski Następny artykuł: Meghan Markle zaliczyła wpadkę na ślubie kolegi księcia Harry'ego

Joanna Krupa już po ślubie. Suknia ślubna gwiazdy była przepiękna

Drugi ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa w Krakowie już za nami! Panna młoda wyglądała przepięknie!

Joanna Krupa i jej nowy ukochany Douglas Nunes pierwszy ślub wzięli już na początku lipca. Uroczystość odbyła się w Stanach Zjednoczonych w tajemnicy przed mediami i bez dużej liczby gości. Mąż Krupy jest producentem, a modelce oświadczył się w marcu. Joanna w programie "DD TVN" zapowiadała, że marzą o skromnej uroczystości tylko we dwoje. 

Zrobili to w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego. Poza nimi nie było tam nikogo więcej. Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie - mówiła znajoma Joanny Krupy w rozmowie z magazynem "Flesz".

Gwiazda zapowiadała, że oprócz ślubu w Stanach planuje jeszcze jeden ślub w Polsce. W miniony weekend Joanna w mediach społecznościowych relacjonowała swój wieczór panieński, a dziś 4 sierpnia odbył się uroczysty ślub w Krakowie. 

Ślub Joanny Krupy - zdjęcia

Joanna Krupa właściwie zawsze wygląda pięknie - czy to na czerwonym dywanie, czy na ulicy, jednak w dniu ślubu przerosła samą siebie. Suknia modelki miała fason syreny z dekoltem eksponującym ramiona. Ślubną kreację dla Krupy zaprojektowała Sylwia Romaniuk. Joanna zdecydowała się na długi welon, gładkie upięcie włosów oraz delikatny makijaż. 

Na ślubie Joanny i Douglasa pojawiło się liczne grono polskich gwiazd m.in. Joanna Jabłczyńska, Dawid Woliński oraz jej siostra - Marta. Parze młodej serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Joanna Krupa uwielbia to ciasto, a nadal ma idealną figurę. Jaki jest jej sekret?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 14:17

Zobacz także

Nasze propozycje