Poprzedni artykuł: Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła. Musicie zobaczyć buty Natalii Siwi... Następny artykuł: To ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej. Kupicie ją w popularnej sieciów...

Meghan Markle do ślubu pójdzie w sukni za... dwa miliony złotych?

Nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądać suknia ślubna Meghan Markle, ale jednego możemy być pewni - będzie bajecznie droga!

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego z pewnością będzie jednym z najgorętszych wydarzeń 2018 roku. Przypomnijmy, że ceremonia odbędzie się 19 maja, a media nieustannie informują o nowych szczegółach przygotowań. Najnowsze informacje w sprawie ślubu dotyczą sukni ślubnej Markle. Dotąd pojawiało się już wiele teorii dotyczących ślubnej kreacji - do sieci trafiły nawet jej potencjalne zdjęcia. Obecnie zagraniczne media donoszą, że Markle śladem księżnej Kate wybierze dom mody Alexander McQueen, a jej suknia ma kosztować... 400 tysięcy funtów, czyli prawie 2 miliony złotych!

Meghan przygotowuje się do tego wymarzonego dnia, jak każda inna panna młoda. Suknia ślubna będzie największym wydatkiem i konieczne będzie podwojenie pierwotnie zakładanego budżetu - informuje magazyn "Look.

Jak będzie wyglądać suknia ślubna Meghan Markle?

Suknia ślubna księżna Kate była wyceniana na 250 tysięcy funtów (ponad milion złotych), okazuje się więc, że Meghan Markle planuje przekroczyć tę kwotę niemal dwukrotnie. Suknia aktorki z pierwszego ślubu była bardzo skromna - możemy się więc spodziewać, że teraz narzeczona księcia Harry'ego zdecyduje się na coś bardziej spektakularnego. Podobno Meghan planuje także wydać 100 tysięcy na dodatki do kreacji. Też nie możecie się doczekać pierwszych zdjęć sukni?

Zobacz także: Jakich kosmetyków używa Meghan Markle? Jej ulubiony produkt jest naprawdę niedrogi, a działa cuda

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 13:32

Zobacz także

Nasze propozycje