Poprzedni artykuł: O tych trendach z 2017 r. chcemy zapomnieć! Co będzie niemodne w nowym... Następny artykuł: Popularna sieciówka już ruszyła z wielkimi obniżkami! Modną ramoneskę...

Oto najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd w 2017 roku! Która olśniła wszystkich?

Moda, , tagi: suknia ślubna
Od Pippy Middleton po Agnieszkę Radwańską - tych sukni ślubnych nie zapomnimy przez długi czas. Przypominamy najpiękniejsze śluby 2017 roku!

W 2017 rok na śluby zdecydowało się wiele gwiazd - zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Stan cywilny w 2017 roku zmieniły m.in. Ewa Farna, Ewa Minge, Agnieszka Radwańska, Marysia Sadowska, Dominika Gawęda oraz Monika Jagaciak. Z kolei wśród zagranicznych gwiazd wiele emocji wywołały śluby Sereny Williams, Mirandy Kerr czy Pippy Middleton.

Suknie ślubne gwiazd w 2017 roku

Która z gwiazd w 2017 miała najpiękniejszą suknię ślubną, która ma szansę przejść do historii? Nasz typ to suknia Mirandy Kerr inspirowana legendarną kreacją ślubną Grace Kelly. Oprócz niej wybrałyśmy sześć gwiazd, których suknie ślubne naprawdę zachwycały. Znajdziecie je w naszej galerii. Napiszcie w komentarzach, które suknie wam spodobały się najbardziej!

Zobacz także: Suknie ślubne na przestrzeni dekad. Zobacz trendy ślubne na przestrzeni 100 lat

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:03

Zobacz także

Nasze propozycje