Poprzedni artykuł: 10 najlepiej ubranych kobiet w 2015 roku według Vogue Następny artykuł: Przewodnik po wyprzedażach 2015 - co i gdzie warto kupić?

Suknie ślubne jak z bajki - kolekcja dla miłośniczek romatyzmu

To dopiero pierwsza ślubna kolekcja marki Needle & Thread, a już odniosła duży sukces. Nie ma w tym nic dziwnego - dawno nie widziałyśmy tak spójnej linii sukni ślubnych, w której każdy model dosłownie zachwyca. Zobaczcie przepiękny lookbook.

Needle&&Thread to popularna marka oferująca głównie sukienki wizytowe, którą znajdziemy m.in. na Zalando czy na Asosie. Dotąd marka specjalizowała się w propozycjach sukienek dla gości przyjęć czy wesel, a od tej pory do jej oferty dołączyła kolekcja dedykowana przyszłym  pannom młodym. A należy przyznać, że jest to kolekcja wyjątkowo udana - utrzymana w romantycznym klimacie, subtelna i dziewczęca.

Suknie ślubne 2016 - Needle & Thread

Suknie ślubne z kolekcji Needle & Thread zachwycają doskonałym połączeniem prostoty z ozdobnymi detalami, dzięki czemu suknie nie wydają się przesadzone, ani zbyt strojne. Wręcz przeciwnie są skromne, klasyczne, idealne dla miłośniczek bajkowych i romantycznych stylizacji. W całej kolekcji dominują charakterystyczne dla sukni ślubnych kwiatowe zdobienia, kryształowe aplikacje, zwiewne tiule oraz eleganckie koronki. Nie zabrakło ponadto miejsca dla elementów w bardziej nowoczesnym klimacie - w kolekcji znajdziemy m.in. kolorowe suknie oraz te składające się ze spódnicy i crop topu. Co cieszy najbardziej ceny sukni są dość przystępne - wahają się w granicach od 200 do 1000 $.

Zobaczcie przepiękne zdjęcia!

 

 

 

 

 

Zobaczcie ponadto najpiękniejsze śluby 2015 roku!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 17:57

Nasze propozycje