Poprzedni artykuł: Marcelina Zawadzka zachwyca na Gali KWC! Suknia piękna, ale tylko spój... Następny artykuł: Stylista rzucił Dodę... przez Messengera. "Moje klientki zabroniły mi...

Suknia ślubna z sieciówki? W tych z H&M zapragniesz iść do ołtarza

Moda, , tagi: suknia slubna, H&M
Planujesz ślub albo planuje go twoja przyjaciółka? Okazuje się, że na przymiarki sukni ślubnej możecie wybrać się do... H&M.

Suknia ślubna z sieciówki? Te, które znajdziecie wśród nowości H&M, wyglądają zupełnie jak z kolekcji projektanta mody ślubnej. W ofercie szwedzkiej marki kreacje ślubne pojawiają się już nie po raz pierwszy. Zazwyczaj były częścią kolekcji Conscious, ale teraz H&M wprowadza je do standardowej oferty. Ich ceny są odrobinę wyższe niż w przypadku wieczorowych sukienek z asortymentu, ale nadal wybitnie niskie jak na suknie ślubne. Najtańszą kupimy za 399 złotych, a najdroższa kosztuje zaledwie 700.

Zobacz także: Panna młoda w garniturze. Ten trend lansują najwięksi projektanci

Suknie ślubne z H&M

Suknie ślubne, które znajdziemy w H&M mają dość bezpieczne, ale zarazem bardzo uniwersalne fasony, w których większość kobiet wygląda korzystnie. Wszystkie podkreślają talię i mają delikatnie rozszerzany dół. W kwestii ozdób dominują klasyczne koronki oraz romantyczne tiule. Na sukniach na próżno szukać biżuteryjnych ozdób, ale może to i lepiej - dzięki temu urzekają swoją prostotą.

H&M nie jest jedyną sieciówką, która do swojej oferty wprowadza suknie ślubne. Głośno było o kreacjach dla panien młodych dostępnych na Asos.com, swoją kolekcję ślubną wypuścił także Topshop oraz F&F, który kusił suknią za niecałe 380 złotych. H&M zaskakuje jednak najbardziej rozbudowaną ofertą - oprócz sukni ślubnych w kolekcji znajdziemy także propozycje dla druhen, gości weselnych, a także bieliznę ślubną.

Zdecydowałybyście się na zakup sukni ślubnej w sieciówce? Przypomnijmy, że takie rozwiązanie wybierają nawet gwiazdy światowego formatu - modelka Emily Ratajkowski do ślubu poszła w garniturze z... Zary.

Zobacz także: Panna młoda poprosiła przyjaciółkę o uszycie sukni ślubnej. Nie zgadniecie, co od niej dostała

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 13:43

Zobacz także

Nasze propozycje