Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec w butach za 6 tysięcy. Fani: "jeszcze tak brzydkich nie... Następny artykuł: Znamy kolor roku 2019 według Pantone! Miejsce fioletu już niedługo zaj...

Po świąteczny sweter idź do Biedronki! Tanie i megaurocze

Uroczy sweter ze świątecznym motywem? Znajdziecie je w Biedronce w wyjątkowo niskich cenach. W ofercie zarówno damskie, jak i męskie!

Najpierw świąteczne swetry pojawiły się w Lidlu, teraz pojawiły się także w Biedronce. I co najlepsze - są przepiękne, ale jeszcze tańsze niż te z Lidla. W sieci dyskontów od 6 grudnia znajdziemy swetry nawiązujące do klimatu Bożego Narodzenia za jedyne 34,99 złotych. Prawdopodobnie nigdzie indziej nie kupimy uroczego swetra w tak niskiej cenie, bo w sieciówkach ich ceny zaczynają się od około 100 złotych. W Biedronce sweter z kolei kupimy za bezcen.

Świąteczne swetry w Biedronce

W Biedronce dostępne będą dwa rodzaje swetrów marki Tom & Rose zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Rozmiarówka jest dość szeroka, bo waha się od S do XL. Co prawda swetry są w 100 procentach wykonane z akrylu, ale biorąc pod uwagę, że takie ubrania nosimy tylko w grudniu, raczej nie trzeba przejmować się jakością.

Biedronka - 34,99 zł

Jeśli zawsze chciałyście mieć w swojej szafie świąteczny sweter, aktualna oferta Biedronki jest najlepszym momentem, aby spełnić to małe marzenie!

Zobacz także: Wittchen znowu w Lidlu! Do dyskontu trafi wielka kolekcja świąteczna

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 05:29

Zobacz także

Nasze propozycje