Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej spódnicy z sieciówki. Nadal można j... Następny artykuł: Ta bluzka z H&M podbija Instagram. Wyprzedaje się w mgnieniu oka

Sylwia Grzeszczak w najmodniejszych butach sezonu. Kupiła je w Zarze!

Sylwia Grzeszczak doskonale wie, że najmodniejsze buty sezonu to te transparentne. Piękną parę wypatrzyła w Zarze!

W sezonie wiosna-lato 2019 jednym z najsilniejszych trendów jest przezroczyste obuwie. Jest on niezwykle korzystny dla sylwetki - buty są właściwie niewidoczne na stopie, więc maksymalnie wydłużają nogi. Poza tym pasują do wszystkiego, bo przecież... ich nie widać. ;)

Na taki rodzaj sandałków zdecydowała się ostatnio jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek - Sylwia Grzeszczak. Gwiazda zestawiła je z dżinsami i białym topem z oryginalnymi rękawami. W jej stylizacji uwagę zwracają także nowe włosy - Sylwia Grzeszczak jest teraz blondynką!

Sylwia Grzeszczak w butach z Zary

Sylwia Grzeszczak przezroczyste klapki z paskami wypatrzyła w wiosenno-letniej kolekcji Zary. Buty na stronie internetowej hiszpańskiej sieciówki nadal są dostępne we wszystkich rozmiarach. Warto ich szukać także w sklepach stacjonarnych. Co ciekawe - buty mają bardzo przystępną cenę. Na metce zobaczymy kwotę 139 złotych. Klapki dostępne są także w czarnym kolorze, ale naszym zdaniem to te przezroczyste wyglądają zdecydowanie ciekawiej.

Na zdjęciu: Zara - 139 zł

Warto zaznaczyć, że transparentne buty mogą być niezbyt wygodne. Unikajcie zabudowanych szpilek wykonanych z plastiku, bo w takich butach nie da się uniknąć nieprzyjemnego pocenia stóp. Zdecydowanie lepszym wyborem będą sandałki z silikonowymi paskami - tu ryzyko niewygody jest zdecydowanie mniejsze.

Co myślicie o przezroczystych butach? Macie takie w kolekcji?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej spódnicy z sieciówki. Nadal można ją kupić

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:40

Nasze propozycje