Poprzedni artykuł: Księżna Kate pokazała się w płaszczu z Zary i... ten model błyskawiczn... Następny artykuł: Kasia Cichopek w botkach polskiej marki, które teraz kupicie na promoc...

Ta torebka Meghan Markle wyprzedała się w... 11 minut!

Moda, , tagi: torebka damska, Meghan Markle
Dotąd mówiliśmy o "efekcie Kate", ale wszystko wskazuje na to, że zostanie on zastąpiony przez "efekt Meghan". Narzeczona księcia Harry'ego jest już ulubienicą Brytyjczyków, którzy chcą wyglądać tak, jak ona!

Stylizacje Meghan Markle obecnie budzą wielkie emocje nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na całym świecie. Odkąd oficjalnie jest już narzeczoną księcia Harry'ego, zainteresowanie jej ubiorem wzrosło dwukrotnie. Wszystko w czym publicznie pokaże się Meghan niezależnie od ceny wyprzedaje się w mgnieniu oka. Tak było także z torebką, którą Meghan miała ze sobą podczas wizyty w Nottingham.

Torebka Meghan Markle hitem sprzedażowym

Stylizacja, którą Meghan zaprezentowała podczas wizyty w Nottigham bardzo szybko została rozebrana na części pierwsze. Aktorka miała na sobie granatowy płaszcz marki Mackage, ale to jej torebka zwracała największą uwagę. Brązowy kuferek z jasnymi rączkami to model szkockiej marki Strathberry za około 2400 złotych. Zaraz po tym, jak zdjęcia Meghan z torebką pojawiły się w mediach, torebka stała się wielkim bestsellerem i wyprzedała się w zaledwie 11 minut!

Wszystko wskazuje na to, że Meghan ma szansę stać się współczesną ikoną stylu na miano Kate Middleton, skoro jej styl jeszcze przed ślubem z księciem wzbudza tak wielkie emocje.

Zobacz także: Dziś nie widzi świata poza księciem, ale to z nim spędziła 9 lat swojego życia. Oto były mąż Meghan Markle

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2019, 15:10

Nasze propozycje