Poprzedni artykuł: Fani wyśmiewają klapki Mariny. Rzeczywiście są takie brzydkie? Następny artykuł: Anna Lewandowska na ślubie Zborowskiej i Wrony. Wybrała sukienkę za......

Kontrowersyjny trend na koniec lata - popularność zdobywają... japonki na obcasie

Moda, , tagi: japonki
Japonki na obcasie to ostatnio ulubione buty gwiazd. Kupicie je w sieciówkach!

Japonki kojarzą się przede wszystkim z wygodnym obuwiem na plażę lub basen, ale... w tym sezonie zyskały bardziej elegancki charakter. Jak to możliwe? Za sprawą... obcasów. Choć ten rodzaj obuwia jednoznacznie kojarzył się z płaską podeszwą, to w tym sezonie najbardziej pożądane są japonki na obcasie. Najpopularniejsze są japonki na malutkim obcasie, ale niektóre marki oferują nawet japonki na wysokiej szpilce. Takie klapki wyglądają bardzo elegancko i można je nosić nawet w stylizacjach wieczorowych.

Japonki na obcasie - mocny trend lata 2019

Japonki na obcasie w tym sezonie nosi wiele gwiazd. Nieustannie prezentuje się w nich m.in. Kim Kardashian. W japonkach na obcasie często pokazuje się także Kendall Jenner. Klapki na obcasie w swoich szafach ma też wiele modowych influencerek.

Gdzie kupić japonki na obcasie?

Klapki na obcasie w tym sezonie promują popularne marki modowe. W swoich kolekcjach mają je niezwykle znane na Instagramie brandy - Reformation, Cult Gaia oraz Staud. Poza tym, śladem Kim Kardashian możemy zdecydować się na klapki z logo Yeezy. Co ciekawe, ten rodzaj letniego obuwia bez problemu kupicie także w sieciówkach. Po japonki na obcasie możecie wybrać się do Zary lub Mango.

Na zdjęciu: Zara - 139 zł, Mango 139 zł

Co myślicie o japonkach na obcasie? Założyłybyście takie buty?

Zobacz także: Fani wyśmiewają klapki Mariny. Rzeczywiście są takie brzydkie?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 23:38

Nasze propozycje