Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan wypatrzyła w Zarze piękną torebkę. Też zapra... Następny artykuł: Źle przekłute uszy są teraz... modne! Coraz więcej osób robi sobie dzi...

Genialny trik księżnych Kate i Meghan. Dzięki temu wiatr nie podwiewa im sukienek!

Moda, , tagi: kate middleton, Meghan Markle
Marilyn Monroe wyglądała uroczo w podwiewającej sukience, ale... dla księżnych Kate i Meghan takie zdjęcia byłyby niewybaczalnym faux pas. Co robić, aby uniknąć wpadki?

Na pewno doskonale znacie to uczucie, kiedy idziecie ulicą w letniej sukience i nagle mocno zawieje wiatr. Dół sukienki trudno utrzymać pod kontrolą i bardzo łatwo niechcący zaprezentować swoją bieliznę. Okazuje się, że jest łatwy sposób, aby temu przeciwdziałać. Co ciekawe trik jest polecany nie przez byle kogo, bo stosują go księżne Kate i Meghan.

Na dworze królewskim niespodziewane eksponowanie bielizny byłoby uznane za wielką wpadkę, dlatego też Meghan i Kate muszą minimalizować ryzyko podwiewania sukienki podczas oficjalnych wyjść. Co wtedy robią?

Trik na podwiewającą sukienkę

Okazuje się, że do sukienki księżnych Kate i Meghan nie podwiewają, ponieważ... na dole sukienki od wewnętrznej strony wszywane są ciężkie monety.  Sukienki zyskuje obciążenie i staje się odporna na nagłe podmuchy wiatru. Warto zaznaczyć, że księżne zawsze noszą także spódnice i sukienki o bezpiecznej długości, co również minimalizuje ryzyko eksponowania bielizny.

Co ciekawe wszywanie monet, łańcuszków lub innych metalowych elementów nie jest w krawiectwie niczym niezwykłym. Patent stosowała Coco Chanel, która do tweedowych żakietów doszywała metalowe łańcuszki - dzięki nim lepiej układały się one na ciele. Spróbujecie doszyć coś metalowego wewnątrz sukienki lub spódnicy? Problem podwiewającej sukienki może zniknąć! ;)

Zobacz także: Księżna Kate kocha ubrania w mocnych kolorach. Ale tego jednego wręcz nie znosi

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 15:31

Zobacz także

Nasze propozycje