Poprzedni artykuł: Trendy jesień-zima 2018/2019. Wolisz kratę czy holo? Następny artykuł: Stylizacje gwiazd na na Balu Fundacji TVN: kto wyglądał najlepiej?

Agnieszka Kaczorowska miała też... trzecią suknię ślubną! Taką samą jak inna polska gwiazda

Agnieszka Kaczorowska miała nie jedną, nie dwie, a aż trzy suknie ślubne! Trudno zdecydować, która z nich była najpiękniejsza - zachwycają wszystkie.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po zaledwie kilku miesiącach związku postanowili zorganizować sekretny ślub w Toskanii. Oboje pochwalili się zdjęciami ze ślubu, a Agnieszka na początku zaprezentowała dwie suknie ślubne zaprojektowane przez Violę Piekut. Pierwsza miała głęboki dekolt i wiele przezroczystości, druga była zdecydowanie bardziej swobodna i zwiewna. Okazuje się, że gwiazda nie poprzestała na dwóch sukniach i właśnie pokazała, jak wyglądała jak wyglądała trzecia.

Trzecia suknia ślubna Kaczorowskiej

Trzecia suknia Agnieszki Kaczorowskiej była najbardziej ozdobna i, zgodnie z zawodem państwa młodych, nawiązywała do strojów z parkietu. Kreacja miała długość midi, a spódnica była pokryta eleganckimi piórami. Okazuje się, że tę sukienkę Agnieszka wybrała na pierwszy taniec z mężem.

Co ciekawe Agnieszka nie jest jedyną gwiazdą, która zdecydowała się na model z piórami od Violi Piekut. Identyczną suknię ślubną rok temu wybrała... Dominika Gawęda-Szczepanik. Dla piosenkarki również nie była to główna suknia ślubna, a jedna z wielu.

Której gwieździe bardziej do twarzy w sukni z piórami?

Zobacz także: Wcale nie suknia ślubna Meghan Markle! Oto najszerzej komentowana kreacja roku

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 08:14

Zobacz także

Nasze propozycje