Poprzedni artykuł: Seksowna bielizna znów trafiła do Lidla. Tak tanio dawno nie było Następny artykuł: Tak Iga Lis wyglądała na swojej studniówce. Jej suknię zaprojektował d...

Niesławne UGG w nowej wersji. Teraz są jeszcze cieplejsze i... jeszcze brzydsze

Moda, , tagi: buty na zimę, Ugg
Wygląd klasycznych butów UGG budzi mieszane uczucia, ale ich nowa wersja jest jeszcze bardziej kontrowersyjna. Teraz UGGi naśladują długie kozaki i sięgają za kolano.

Wierzymy w to, że są niewiarygodnie ciepłe, ale... chyba wolałybyśmy zmarznąć niż je założyć! Ta propozycja na mroźną zimę jest naprawdę radykalna! Na trwającym właśnie tygodniu mody męskiej w Paryżu zaprezentowano nową odsłonę kultowych UGGów - tym razem sięgających za kolano. Nowy wygląd butów to efekt współpracy australijskiego brandu z paryskim domem mody - Y/Project. Glenn Martens, dyrektor kreatywny Y/Project zaproponował je zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej.

Zakładanie UGGów to jak wkładanie nogi w ciepłą kostkę masła, więc pomyślałem: czemu nie przenieść tego uczucia na całe nogi! To dlatego zdecydowaliśmy o zaprojektowaniu butów, które otulają całe nogi - wyjaśniał dyrektor kreatywny Y/Project.

UGGi za kolano?

UGGi w nowej wersji są bez wątpienia bardzo ciepłe, ale chyba na tym kończą się ich zalety. Wady z kolei mają dość istotne - maksymalnie pogrubiają nogi i z pewnością mogą budzić złośliwe komentarze na ulicy. Ich noszenie bez wątpienia wymaga ogromnej modowej odwagi...

Nie wiemy czy na buty znajdą się potencjalni nabywcy, a jeśli takowi istnieją, muszą naprawdę nie lubić mrozów. Albo... mieszkają na Syberii.

Zobacz także: Uchodzą za brzydkie, ale pięknie wysmuklają nogi. To właśnie takie buty będziemy nosi wiosną

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęcia: EAST NEWS, Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:57

Zobacz także

Nasze propozycje