Poprzedni artykuł: Kolejna sukienka, na punkcie której oszalał internet. Jest złota, a mo... Następny artykuł: Są wygodne i supermodne - zobacz najciekawsze trampki na wiosnę!

Od anoreksji do rozmiaru plus size. Tego nie spodziewałyście się po Victorii Beckham!

Moda, , tagi: Victoria Beckham, plus size
Była oskarżana o promowanie anoreksji, a teraz projektuje ubrania dla kobiet plus size. Czy kolekcja zaprojektowana przez Victorię Beckham dla sieci sklepów Target ma szansę odnieść sukces?

Victoria Beckham projektuje dla kobiet plus size! Po latach walki z zaburzeniami odżywiania, a później z oskarżeniami o promowanie wychudzonego ciała, gwiazda najwidoczniej pragnie zmienić swój wizerunek oraz postrzeganie swojej marki. 9 kwietnia 2017 roku będzie miała premiera jej kolekcji stworzonej dla amerykańskiej sieci Target, w której znajdziemy ubrania w rozmiarach od 34 do 52. Jak Victoria Beckham poradziła sobie z projektowaniem ubrań dla kobiet o pełnych kształtach?

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Victoria Beckham x Target

W kolekcji Victorii Beckham dla sieci sklepów Target znajdzie się ponad 200 modeli ubrań. Ich ceny wahają się w przedziale od 6 do 70 dolarów. Victoria Beckham oprócz ubrań dla kobiet, zaprojektowała także kolekcję dziecięcą. 

Chcę projektować dla kobiet niezależnie od ich budżetu, wieku czy też rozmiaru. Pragnę dodać im siły, aby stały się lepszą wersją samych siebie - przyznała w wywiadzie z Refinery 29 Victoria Beckham.

Kolekcja Victorii Beckham trafi do sprzedaży dopiero za kilka dni, ale już teraz wzbudza wiele kontrowersji. Victoria Beckham dotąd była przecież kojarzona wyłącznie z rozmiarem 0 oraz ubraniach, w których dobrze wyglądają tylko modelki. Czy zaprojektowane przez gwiazdę ubrania rzeczywiście spełnią oczekiwania kobiet o pełnych kształtach? 

Zobacz także: Te kobiety pokazują, że odmienność także jest piękna

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:49

Zobacz także

Nasze propozycje