Poprzedni artykuł: Torebki marki Michael Kors pojawią się w Lidlu! Znamy datę i ceny Następny artykuł: Nerki odchodzą w zapomnienie? W tym sezonie zastępują je...

Weselna stylizacja żony Kamila Stocha to... wpadka? Całość zepsuł jeden szczegół

Zazwyczaj jej stylizacje zachwycają, ale... tej nie można zaliczyć do udanych. Ewa Bilan-Stoch wyglądałaby pięknie gdyby nie niefortunna marynarka.

Kiedy bierzemy pod lupę styl Ewy Bilan-Stoch na myśl przychodzi nam jej skromna stylizacja z Gali Mistrzów Sportu. Żona słynnego skoczka zachwyciła wtedy w prostym zestawie z białą koszulą, czarną spódnicą i czerwonymi koralami. Naturalna i niewymuszona stylizacja doskonale korespondowała z jej subtelną urodą. Równie elegancko Bilan-Stoch wyglądała także i na tegorocznej Gali Mistrzów Sportu.

Choć dotychczasowe stylizacje Ewy Bilan-Stoch na czerwonym dywanie były bardzo udane, okazuje się, że nawet najlepszym przydarzają się wpadki. Ewa wraz z mężem pojawiła się na ślubie Dawida Kubackiego, ale jej stylizacji nie można ocenić na plus. Żona Kamila Stocha wybrała piękną czerwoną suknię, ale dobrała do niej wyjątkowo niepasujące dodatki. 

Ewa Bilan-Bilan Stoch na weselu Dawida Kubackiego

Wieczorowa suknia w czerwonym kolorze zapowiada się na bardzo elegancką, ale... Ewa Bilan-Stoch połączyła ją z marynarką, która nie pasowała do niej pod żadnym względem. Po pierwsze lekki mareiał sukni i ciężkie cekiny na marynarce nie wyglądały ze sobą korzystnie, nieudane było także połączenie kolorystyczne. Największą wadą marynarki był jednak jej fason - była zdecydowanie zbyt długa do tej sukni i robiła krzywdę sylwetce - ramiona Ewy wydawały się szerokie, a biodra - zbyt wąskie. Krótki żakiet w czerwonym lub czarnym kolorze z pewnością wyglądałby dużo lepiej. 

Niestety marynarka, która pewnie zdałaby egzamin w stylizacji sylwestrowej zepsuła stylizację, ale podejrzewamy, że Ewa Bilan-Stoch miała ją na sobie tylko przez chwilę. Bez niej w czerwonej sukni z pewnością wyglądała zachwycająco - ma przecież godną pozazdroszczenia figurę!

Zobacz także: Kamil Stoch wraz z żoną prowadzi markę modową. Co znajdziemy w jej ofercie?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 16:49

Zobacz także

Nasze propozycje