Poprzedni artykuł: Kasia Cichopek dawno nie wyglądała tak dobrze! Świetna sukienka, sekso... Następny artykuł: Ta sukienka z Zary to hit tego sezonu. Na stronie internetowej już się...

Wpadka modelki na pokazie Victoria's Secret. Tak... pięknego upadku na wybiegu jeszcze nie było!

Moda, , tagi: Victoria's Secret
Tegoroczny pokaz Victoria's Secret modelka Ming Xi z pewnością zapamięta na długo, bo to właśnie ona została największą sensacją wydarzenia. A to wszystko przez naprawdę wyjątkowy upadek.

Choć pokaz Victoria's Secret 2017 odbył się w Szanghaju dwa dni temu emocje wokół niego nadal nie opadają. Pokaz zapamiętamy go na długo z pewnością ze względu na wielkie nieobecne tego roku (Kendall Jenner oraz Gigi Hadid) oraz ostatni występ legendy - Alessandry Ambrossio. Okazuje się jednak, że największą sensacją tegorocznego pokazu została 28-letnia modelka z Chin - Ming Xi. Aniołek Victoria's Secret upadł na wybiegu na oczach około 20 tysięcy widzów. Jej upadek wyglądał dość groźnie, bo Ming poślizgnęła się na tiulu, a jej nogi dosłownie rozjechały się na wybiegi. Na szczęście modelce nic się nie stało.

Pokaz VS 2017 - upadek modelki na wybiegu

Ming Xi mimo stresującej sytuacji zachowała prawdziwą klasę - szybko się podniosła, a z pomocą idącej za nią na wybiegu Gizele Oliviery dalej kontynuowała swój występ. Jedno należy jej oddać - prawdopodobnie żadna modelka nigdy wcześniej nie upadała na wybiegu z taką gracją i wdziękiem! Dowód macie poniżej ;)

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:28

Zobacz także

Nasze propozycje