Poprzedni artykuł: Złote Globy 2018: wszystkie gwiazdy ubrały się na czarno. Powód był ba... Następny artykuł: Na Złotych Globach pojawiła się Polka i... zaliczyła wpadkę. Znacie ją...

Największa wpadka Złotych Globów? Ta stylizacja oburzyła całe Hollywood

Największa wpadka na 75. ceremonii wręczenia Złotych Globów? Blanca Blanco nie miała w tej kategorii żadnej konkurencji.

Przypomnijmy, że tegoroczna gala rozdania Złotych Globów upłynęła pod hasłem "Time's Up", a ponad 300 gości ubrało się na czarno, by wyrazić swój sprzeciw wobec seksizmu i wykorzystywania seksualnego w branży filmowej. Z tak licznego grona wyłamała się mało znana aktorka Blanca Blanco. Efekt? Marny i mało elegancki. Blanco szokowała nie tylko kolorem sukni, ale także jej fasonem. Kreacja 36-letniej aktorki miała bardzo odważne, wręcz niesmaczne wycięcia, które mocno eksponowały ciało.

Zobacz także: Złote Globy 2018 - wielki powrót Angeliny Jolie i zachwycająca kreacja Dakoty Johnson

Blanca Blanco - wpadka na Złotych Globach 2018

Mamy dziwne przeczucie, że wpadka Blanco była dobrze zaplanowana. Aktorka ma na koncie tylko niezbyt znane produkcje (np. "Bullet", "Showgirls 2") i od pewnego czasu desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę. Na zeszłorocznym rozdaniu Oscarów eksponowała przed fotoreporterami miejsca intymne, a tym razem również "świeciła" ciałem, choć w odrobinę mniej oczywisty sposób. Dziś jej stylizacja jest szeroko komentowana, ale zamiast pochwał Blanca może liczyć wyłącznie na krytykę.

Blanca Blanco rzecz jasna miała prawo nie przyłączać się do akcji "Time's Up", ale należy przyznać, że mogła to zrobić w bardziej elegancki sposób. Jej czerwona suknia wyróżniała się na tle skromnych stylizacji i niestety - nie wyróżniała się pozytywnie. Poniższe zdjęcia gwiazd z 75. gali rozdania Złotych Globów dowodzą, że w zestawieniu prostoty oraz przesady zawsze wygrywa ta pierwsza.

Zobacz także: Złote Globy 2018: wszystkie gwiazdy ubrały się  na czarno. Powód był bardzo istotny

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęć: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:53

Zobacz także

Nasze propozycje