Poprzedni artykuł: Pleciona torebka na wyprzedaży w sieciówce za... 48 zł! Jest idealna d... Następny artykuł: Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie. Aktorka wybrała oryginaln...

Ruszyła wyprzedaż w H&M! Wybieramy najciekawsze okazje

Moda, , tagi: wyprzedaże, H&M
Właśnie wystarowała wielka wyprzedaż w H&M! Ceny w sieciówce obniżone zostały nawet o połowę. W galerii wybrałyśmy dla was 10 perełek!

H&M zgodnie z tradycją rozpoczyna sezon wyprzedażowy. Szwedzka sieciówka co roku jako pierwsza przecenia wiosenno-letnią kolekcję, a dopiero w ślad za nią idą inne. Wyprzedaż w H&M rozpoczęła się we wtorek 11 czerwca zarówno w sklepach stacjonarnych, jak w i sklepie internetowym marki. Ceny większości artykułów z kolekcji zostały obniżone nawet o 50 procent. Kolejnych etapów wyprzedaży możemy spodziewać się w nadchodzących tygodniach.

Wyprzedaż w H&M - kolekcja letnia 2019

Warto zaznaczyć, że w H&M podczas wyprzedaży, ceny w sklepie internetowym oraz w salonach mogą być zupełnie różne. Niektóre rzeczy czasami tańsze są w sklepach, a droższe na stronie, a czasami jest na odwrót.

Ceny w sklepie stacjonarnym oraz internetowym mogą się różnić - informuje na swojej stronie H&M.

Wyprzedaż w H&M obowiązuje we wszystkich działach. Na dziale damskim polecamy zwrócić uwagę przede wszystkim na sukienki (wybór jest ogromny!), a także na biżuterię i dodatki do włosów oraz odzież letnią - kombinezony, szorty czy topy. Zajrzyjcie do naszej galerii i wybierzcie coś dla siebie!

Zobacz także: Sukienka z H&M hitem na Instagramie. Kosztuje zaledwie... 39 złotych

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 16:11

Nasze propozycje