Poprzedni artykuł: Bluzka z Zary jest hitem na Instagramie. Na wyprzedaży kosztuje zaledw... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w supermodnych butach z wyprzedaży. Kosztują...

Wyprzedaże zimowe 2020 - do kiedy trwają? [Zara, Mango, H&M, Reserved]

Moda, , tagi: wyprzedaże
Planujecie zrobić zakupy na zimowych wyprzedażach? Sprawdźcie, do kiedy trwają, aby nie przegapić okazji.

Wyprzedaże kolekcji jesień-zima 2019/2020 w sieciówkach rozpoczęły się w grudniu. Przeceny najwcześniej rozpoczęły się w H&M, później w Mango, a po Bożym Narodzeniu ceny zostały zmniejszone we wszystkich sieciówkach (m.in. w Zarze, Stradivariusie, Bershce, Reserved czy Mohito). Data startu wyprzedaży zazwyczaj jest dobrze znana, ale jak to jest z ich końcem? Jeśli planujecie na trwających wyprzedażach zaopatrzyć się w rzeczy, które będą modne wiosną, polecamy nie zwlekać z zakupem. Czas wyprzedaży zimowych 2020 nie będzie trwać w nieskończoność - jeśli nie chcecie przegapić ich końca, warto zapoznać się z orientacyjnymi datami końca sezonu zimowych wyprzedaży w 2020 roku. 

wyprzedaże 2020

Do kiedy trwają wyprzedaże?

Większość popularnych sieciówek przeceny rozpoczęła po Świętach i z reguły przecenione artykuły w sklepach znajdziemy do około miesiąca po starcie wyprzedaży. Zimowe wyprzedaże w sieciówkach zazwyczaj trwają więc do mniej więcej ostatnich dni stycznia. W niektórych sklepach trwają nawet do połowy lub końca lutego, ale trzeba mieć świadomość, że ubrania będą najtańsze, ale zarazem mocno przebrane. Jeśli chcecie mieć duży wybór w niskich cenach, polecamy zrobić zakupy maksymalnie w trzecim tygodniu stycznia. Jak koniec wyprzedaży kształtuje się w poszczególnych sieciówkach?

  • Mango - wyprzedaż zimowa 2020 zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych trwać będzie do wyczerpania zapasów. Warto zaznaczyć, że na stronie internetowej Mango znajdziecie zakładkę "Mango Outlet", na której wyprzedaż trwa przez cały rok. 
  • Parfois - wyprzedaż trwać będzie do 29 lutego.
  • Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Oysho - wyprzedaże w Zarze i pozostałych wymienionych sieciówkach zazwyczaj trwają maksymalnie do połowy lutego.
  • H&M - wyprzedaż zimowa zazwyczaj trwa do końca stycznia, ale na stronie internetowej H&M zakładka "wyprzedaż" dostępna jest przez cały rok i można wypatrzyć tam wiele perełek w każdym miesiącu roku.
  • Reserved, Mohito, House, Sinsay, Cropp - wyprzedaże w tych sieciówkach trwają zazwyczaj nie dłużej niż do połowy lutego.

Po zakończeniu wyprzedaży zimowych 2020 kolejna tak duża okazja na zakup niedrogich ubrań nadarzy się dopiero w czerwcu, kiedy to zawsze startują wyprzedaże letnie. Co prawda można liczyć także na tzw. mid season sale, które sieciówki zazwyczaj ogłaszają w okolicach marca lub kwietnia. Obniżki jednak nigdy nie są tak wysokie, jak podczas prawdziwego sezonu wyprzedażowego.

Zobacz także: Bluzka z Zary jest hitem na Instagramie. Na wyprzedaży kosztuje zaledwie... 50 złotych!

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 10:05

Nasze propozycje