Poprzedni artykuł: Księżna Kate nosi od 16 lat te same kozaki Następny artykuł: Trendy wiosna-lato 2020: modne kolory

Zara wprowadza możliwość presonalizacji ubrań. Możesz zamówić bluzę ze swoim imieniem

Moda, , tagi: Zara
Zara stworzyła linię ubrań, które można dowolnie personalizować. Co najlepsze - wcale nie są droższe niż standardowe rzeczy w kolekcji hiszpańskiej sieciówce.

Możliwość personalizacji ubrań zazwyczaj oferują niszowe marki premium oraz ekskluzywne domy mody. Okazuje się, że taką opcję oferować będzie jedna z najbardziej popularnych sieciówek - Zara. Możliwość personalizacji ubrań w Zarze obowiązuje tylko w przypadku specjalnej linii "Edited", w której znajdziemy kilka podstawowych ubrań, na których możemy stworzyć własny napis. Takiej funkcji nie znajdziecie w żadnej innej sieciówce! Czarne buzy z możliwością personalizacji już są wielkim hitem i wyprzedają się w błyskawicznym tempie.

bluza z napisem edited zara

Zara wprowadza personalizowanie ubrań

Jak w praktyce działa możliwość personalizacji ubrań w Zarze? Przy ubraniach z linii "Edited" zobaczymy opcję "edytuj". Wystarczy kliknąć w pole, a na ekranie pojawi się tabelka z możliwościami personalizacji. Za przykład weźmy kurtkę dżinsową. Możemy na niej nadrukować napis o długości siedmiu znaków, a do wyboru mamy dwie opcje czcionki oraz pięć kolorów napisu. Napis można umieścić w dwóch miejscach np. na kurtce z tyłu lub nad kieszonką z przodu. Przetestowałyśmy tę opcję z napisem "wizaz". ;)

zara personalizowana kurtka

W personalizowanej linii Edited znajdziemy:

  • czarną bluzę,
  • spodnie rurki,
  • spodnie dżinsowe o prostych nogawkach,
  • kurtki dżinsowe w dwóch kolorach.

Co najlepsze - ceny personalizowanych ubrań w Zarze wcale nie są wyższe niż standardowych ubrań z kolekcji. Kurtka z dżinsu kosztuje 109 zł, a za taką samą cenę kupimy spodnie. Jest tylko jeden minus - personalizowane ubrania nie będą podlegać wymianie ani zwrotom, co w sumie jest zrozumiałe.

Personalizowane ubrania z Zary wydają nam się być świetną opcją na prezent lub po prostu dla siebie. Zamówicie coś ze swoim imieniem?

Zobacz także: Ta sukienka z Zary podbija Instagram. Będzie ultramodna wiosną

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 13:49

Nasze propozycje