Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska w sukience za 10 tysięcy złotych. Warta takich pienię... Następny artykuł: To takie kolczyki podbijają Instagram. Są tanie i pasują do wszystkieg...

Księżna Kate kocha ubrania w mocnych kolorach. Ale tego jednego wręcz nie znosi

Kate Middleton uwielbia intensywne kolory, ale nigdy nie zobaczymy jej w pomarańczowym. Dlaczego?

Odkąd Meghan Markle nosi tytuł księżnej Sussex, wybiera bardzo bezpieczne kolory na czele z pastelami (wyjątkiem była żółta sukienka od Brandona Maxwella). Poza tym nowa księżna wybiera dość bezpieczne barwy. Zupełnie inaczej jest ze stylizacjami Kate Middleton, która nie unika mocnych kolorów, a wręcz przeciwnie - nosi je bardzo często. Księżna Kate co prawda często stawia na biel czy beż, ale często zobaczymy ją w czerwieni, kobalcie czy różnych odcieniach zieleni. Jest jednak jeden kolor, którego księżna unika jak ognia...

Kolor, którego nigdy nie nosi Kate Middleton

Podobno spośród wszystkich barw Kate Middleton najbardziej nie lubi... pomarańczowego. Kiedy przeanalizujemy stylizacje księżnej na przestrzeni lat, zauważymy, że pomarańcz miała na sobie zaledwie dwa razy i to na mało istotnych wydarzeniach.

"Harper's Bazaar Australia" informuje z kolei, że księżna w ciągu ostatnich 8 lat nigdy nie wybrała sukienki w pomarańczowym kolorze na żadne wyjście o wysokiej randze. Skąd ta niechęć? Kate podobno po prostu nie lubi tego koloru. Poza typ biorąc pod uwagę analizę kolorystyczną, Kate najbliżej jest do "zimy". Kobietom o ciemnych włosach i wyrazistych rysach polecane są chłodne, nasycone barwy - szmaragd, butelkowa zieleń, ciemna czerwień, a nie do końca żywe i ciepłe, jak pomarańcz.

Możliwe, że Kate nie nosi tego koloru, bo po prostu nie wygląda w nim najlepiej. Na zasady doboru koloru do karnacji prawdopodobnie nie zważa królowa Elżbieta II, która nosi wszystkie kolory tęczy. ;)

Zobacz także: Tego nie wolno Kate Middleton. Makijaż księżnej regulują surowe zasady

Zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 12:04

Zobacz także

Nasze propozycje