Poprzedni artykuł: Rozenek-Majdan w "najbrzydszych butach sezonu"? Ale to te spodnie wywo... Następny artykuł: Ulubione buty Ewy Chodakowskiej kupisz już za... 50 złotych!

Poznajecie? Tak, to córka Szymona Majewskiego w oryginalnej sesji modowej. Podobna do taty?

Moda,
,
, tagi: modelki, sesje mody, zosia majewska
Kolejna córka dziennikarza rozpoczyna karierę w świecie mody! Po debiucie Igi Lis, swoje pierwsze kroki w branży stawia córka Szymona Majewskiego - Zosia. Ma szansę odnieść sukces?

Dla polskiej edycji magazynu L'Officiel pozowała już m.in. córka Kasi Kowalskiej - Ola, a w najnowszym wydaniu pisma wydawcy ponownie zaprosili do współpracy córkę gwiazdy. Tym razem w magazynie znajdziemy modową sesję Zosi Majewskiej, córki Szymona Majewskiego. 27-letnia Zosia studiuje grafikę na warszawskiej ASP i do tej pory unikała show-biznesu. Czy to początek jej kariery w świecie mody?

Zosia Majewska w sesji mody

Córka Szymona Majewskiego ma bardzo mocną, charakterystyczną urodę bardzo pożądaną w świecie mody. Wyraziste rysy twarzy, oryginalna fryzura dobrze sprawdziły się na zdjęciach Jakuba Pleśniarskiego. Musimy przyznać, że dawno nie widziałyśmy modelki o tak wyjątkowej urodzie. Tak Zosię opisuje magazyn:

Z pozoru eteryczna blondynka, w rzeczywistości zdecydowana 23-latka o wysmakowanym guście

Jesteśmy ciekawe czy Zosia postanowiła wystąpić w roli modelki jednorazowo, czy też może planuje rozwój swojej kariery. Chciałybyście zobaczyć ją w kolejnych sesjach?

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Źródło zdjęć: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 01:04

Zobacz także

Nasze propozycje