Poprzedni artykuł: Dobierz pastę do zębów! Następny artykuł: Znamy globalną ambasadorkę Olay!

2 nowe mleczeka do ciała Extra Soft Professional Eveline

Mleczko do ciała Extra Soft Professional Eveline przedstawia 2 nowe mleczka do ciała z serii Extra Soft Professional: multiodżywcze i muliregenerujące do suchej skóry.

Mleczko do ciała Extra Soft Professional Eveline

2 nowe mleczka do ciała Extra Soft Professional Eveline:

  • Multiregenerujące mleczko do ciała zostało stworzone specjalnie dla potrzeb bardzo suchej skóry, która szybko traci wilgotność i wymaga profesjonalnej, intensywnej pielęgnacji. Kwas hialuronowy o wysokim stężeniu głęboko nawilża skórę i zatrzymuje wodę w komórkach. 5% mocznik długotrwale nawilża, ułatwia przenikanie innych składników aktywnych w głąb skóry, która jest nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku.
  • Multiodżywcze mleczko do ciała dla skóry suchej, wymagającej intensywnego odżywienia i skłonnej do utraty jędrności. Nowoczesna technologia PRO COMFORT Skin™ ułatwia wnikanie składników odżywczych w głąb skóry i wielokrotnie zwiększa skuteczność ich działania. Już od pierwszej aplikacji skóra jest widocznie wygładzona, nawilżona i sprężysta. Zawiera kwas hialuronowy, który gwarantuje natychmiastowe nawilżenie skóry zaraz po aplikacji.

Mleczko do ciała Extra Soft Professional Eveline - cena: 15,99zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 00:37

Nasze propozycje