Poprzedni artykuł: TOP 5 z KWC: najlepiej oceniane olejki do twarzy Następny artykuł: Dieta przeciw trądzikowi – jakie produkty jeść, a jakich unikać?

4 zabiegi, które musisz wypróbować wiosną!

Pielęgnacja, , tagi: zabieg na cellulit, Klinika Ambroziak, zabieg na twarz
Która z nas nie marzy o smukłej sylwetce, gładkiej skórze pozbawionej cellulitu oraz jędrnej skórze twarzy? Oto 4 zabiegi, które warto wypróbować właśnie teraz, by latem cieszyć się idealnym ciałem!
zabiegi na wiosnę

CoolSculpting na uporczywy tłuszczyk

Szukasz nieinwazyjnej alternatywy dla liposukcji? Wypróbuj zabieg CoolSculpting firmy Zeltiq, który zapewnia wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej po około 2-4 miesiącach. Stopień usunięcia tłuszczu jest najlepszy w przypadku niewielkich depozytów tłuszczowych. Powolne zmniejszanie ilości tłuszczu po zabiegu wynika z charakteru zabiegu i jego nieinwazyjności. Udowodniono, że efekt utrzymuje się co najmniej 6 miesięcy, ale przy prawidłowej kontroli kaloryczności powinien utrzymywać się trwale.

Liftingujący zabieg Ultraformer

Zabieg Ultraformer służy do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po 1 zabiegu. Urządzenie wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, takich jak skóra, tłuszcz i mięśnie. W wyniku selektywnego podgrzania, tkanki mają tendencję do obkurczania się, dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń stymulujących wytwarzanie nowego kolagenu.

Cellulaze na cellulit

To jedyny dostępny na rynku małoinwazyjny zabieg laserowy do leczenia cellulitu, opracowany na podstawie szeroko zakrojonych badań klinicznych. Zabieg jest jednorazowy, rezultaty pojawiają się stopniowo, w okresie od 3-12 miesięcy po zabiegu. Zabieg Cellulaze usuwa cellulit na co najmniej 12 miesięcy i nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dlatego dla pacjenta jest bezbolesny.

Venus Legacy™ wymodeluje ciało

Zabieg idealny, gdy zależy nam na jednoczesnej redukcji cellulitu i wymodelowaniu sylwetki. Łączy w sobie technologię wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działanie odbywa się głębiej pod skórę, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry. Wyniki widać już po jednym zabiegu! Więcej o zabiegu Venus Legacy

Wszystkie zabiegi wykonasz w Klinice Ambroziak w Warszawie, Al. Gen. W. Sikorskiego 13; http://www.klinikaambroziak.pl

Klinika Ambroziak

Klinika Ambroziak
Al. Gen. W. Sikorskiego 13,
02-758 Warszawa
Klinika Ambroziak Oddział Piaseczno
ul. Młynarska 2a
05-500 Piaseczno
Tel.: +48 22 111 50 05;
Tel.: +48 726 101 000

recepcja@klinikaambroziak.pl
www.klinikaambroziak.pl

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje