Poprzedni artykuł: Zastrzyk energii dla skóry ciała z gamą VITA C INFUSION Mincer Pharma Następny artykuł: Te kosmetyki pokochałyśmy w czerwcu. Ich ceny zaczynają się od 23 zł

Czeka cię długa podróż? Oto 5 rzeczy, które warto mieć przy sobie!

Pielęgnacja, , tagi: podróż, tampony, tampax
Przed tobą wielogodzinna podróż, a ty absolutnie nie czujesz się na nią gotowa? Bez obaw! Przygotowałyśmy wyjazdowy niezbędnik, który umili długi lot lub całodniową jazdę samochodem. To zaledwie kilka rzeczy - zajmą niewiele miejsca, a zdecydowanie poprawią twój komfort i samopoczucie.

Pamiętaj, że dobra organizacja jest kluczem do beztroskich wakacji! Te produkty pozwolą ci w swobodnej atmosferze przetrwać podróż.

Po pierwsze: zadbaj o higienę!

1. Dezodorant lub antyperspirant

Niestety, podczas wielogodzinnej podróży, najczęściej nie mamy możliwości wzięcia prysznica lub kąpieli, a nieprzyjemny zapach powoduje nie tylko twój dyskomfort, ale również przeszkadza współpasażerom. Jeśli chcesz uniknąć wstydliwej sytuacji, koniecznie weź ze sobą dezodorant lub antyperspirant. Potrzebujesz bardziej dyskretnego rozwiązania? Wypróbuj produkty przeciw poceniu w formie chusteczek.


2. Tampony

Twój okres zbiega się z wyjazdem i obawiasz się, że utrudni podróżowanie? Weź ze sobą tampony! Zapewniają pełną ochronę, a zajmują niewiele miejsca w torebce. Wybierz te, które posiadają gładki, plastikowy aplikator, który został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania oraz higienie. Dzięki temu, aplikacja jest możliwa nawet w trudnych warunkach.

Tampony TAMPAX Compak Pearl zapewniają pełną swobodę przy średnio lub bardzo obfitym krwawieniu. Dzięki kompaktowemu aplikatorowi, aplikacja tamponu jest łatwa i higieniczna, a ty masz pewność, że tampon znajduje się w odpowiednim miejscu.

3. Chusteczki nawilżane i/lub antybakteryjny żel do rąk

Koniecznie miej przy sobie chusteczki nawilżane i/lub antybakteryjny żel do rąk. To szczególnie ważne, ze względu na wysokie temperatury, które przyspieszają rozwój bakterii. Przecieraj nimi swoje ciało (a zwłaszcza dłonie!), tak często jak tego potrzebujesz, by zachować higienę.

Po drugie: odśwież się!

4. Suchy szampon

Twoje włosy mocno się przetłuszczają i plączą wokół twarzy? Świetnym trikiem na zachowanie ich względnie dobrego wyglądu jest przeczesanie ich, spryskanie odrobiną suchego szamponu i związanie w kucyk lub koczek. Nie musisz wyglądać jak z czerwonego dywanu – ważne, abyś czuła się swobodnie i komfortowo.

5. Woda termalna

Jesteś szczególnie wrażliwa na wysokie temperatury? Spryskanie twarzy wodą termalną to dobry sposób na ekspresowe odświeżenie i ochłodzenie. Pozwoli także uniknąć podrażnień czy wyprysków.

NASZA RADA: zaopatrz się w miniaturki! Pełnowymiarowe produkty to dodatkowy ciężar, poza tym, nie wszystkie możesz zabrać na pokład samolotu. Dobrze skomponowany pakiet mini-kosmetyków wystarczy nawet na dwutygodniowy wyjazd! :)

Materiał powstał przy współpracy z marką Tampax.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje