Poprzedni artykuł: Proste i szybkie serum na zmarszczki - zrób je sama w domu! Następny artykuł: Czy wybielanie zębów domowymi sposobami jest bezpieczne?

6 kosmetyków, które twoja skóra pokocha w nocy

Piękny zapach, niezwykle przyjemna konsystencja, a do tego świetne właściwości pielęgnacyjne – takie są nowoczesne produkty. Oto 6 kosmetyków na noc, które z pewnością pokochasz!

Nowoczesne kremy na noc

Producenci coraz częściej stawiają nie tylko działanie kosmetyku. Równie ważne stają się odczucia sensoryczne, czyli przyjemność stosowania, piękne zapachy i niezwykłe konsystencje.

Zapomnij o prostym morskim czy różanym aromacie. Teraz kosmetyki mają złożone zapachy zbudowane tak jak najlepsze perfumy na zasadzie piramidy zapachowej - mają nutę głowy, serca i głębi. Naturalne kosmetyki z olejkami eterycznymi mają tak skomponowany zapach, by działać aromaterapeutycznie. Cudownie odprężają i relaksują zmysły po całym dniu ciężkiej pracy.

Nowoczesne kosmetyki mają również przyjemne konsystencje. Są lekkie, łatwo się rozprowadzają, szybko wchłaniają i nie zostawiają ciężkiej warstwy na skórze. Która z nas nie chciałaby użyć lekkiego żelu, który podczas wmasowywania zamienia się w aksamitny olejek? Albo olejku, który wchłania się w skórę i nie zostawia tłustych plam na poduszce?

Ale to nie wszystko. Przyjemność połączono ze skutecznością, która ma ogromne znaczenie właśnie w nocy, gdy nasza skóra ma największy potencjał do zregenerowania się. Zwiększa się mikrokrążenie krwi i temperatura skóry, dzięki czemu substancje czynne zawarte w kosmetykach są lepiej absorbowane. Wszystko po ty, abyś mogła rano obudzić się z jeszcze piękniejszą i bardziej promienną skórą!

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:44

Zobacz także

Nasze propozycje