Poprzedni artykuł: Depilacja woskiem bez tajemnic: jak się przygotować do depilacji woski... Następny artykuł: Depilacja woskiem bez tajemnic: depilacja bikini

7 super olejków do ciała

Nowoczesne olejki do ciała nie są tłuste i ciężkie, a do tego mają bardzo wszechstronne działanie i przyjemne zapachy. Oto 7 olejków, na które warto się skusić!

olejki do ciała

Specjalne olejki, które działają na wiele problemów to nowy trend w pielęgnacji. Po słynnym i uwielbianym przez Wizażanki olejku Bio-Oil, na rynku pokazało się wiele nowości m.in. marki Kneipp, Evree czy Eveline. Działają na problemy, z którymi boryka się wiele kobiet:

  • rozstępy
  • blizny
  • nierównomierny koloryt
  • oznaki starzenia
  • suchość skóry

W produktach znajdziesz mieszanki olejów np. arganowego, słonecznikowego, z krokosza barwierskiego, jojoba, migdałowy, z wiesiołka, macadamia.

Dlaczego warto stosować olejki? Bo głęboko odżywiają i przywracają naturalną barierę ochronną skóry. Do tego mają suchą formułę (Garnier), która nie zostawia tłustej warstwy na skórze, więc od razu po aplikacji możesz się ubrać, a przyjemny zapach odpręży cię i zrelaksuje (Orientana).

Jeśli borykasz się z cellulitem wybierz olejek (Alterra) zamiast balsamu, który ułatwi wykonanie masażu antycellulitowego. W jego składzie powinny znaleźć się substancje drenujące i przeciwdziałające cellulitowi: kofeina, ekstrakt z brzozy, z grapefruita itp.

olejki do ciała

Olejki do ciała: BIO-olejek do ciała Kneipp, 29,99zł; Specjalistyczny olejek pielęgnacyjny SOS Eveline, 25,99zł; Bio-Oil, 37zł; Olejek Multioils Bomb Evree, 29,99zł;Olejek do ciała, brzoza i pomarańcza Alterra, 23zł; Olejek do ciała Oil Beauty Garnier, 20zł; Olejek do ciała Jaśmin indyjski Orientana, 35zł

Lubicie olejki czy wolicie balsamy do ciała?

zdjęcia: 123rf

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 06:39

Nasze propozycje