Poprzedni artykuł: Chcesz powiększyć biust? Sprawdź, co się dzieje z implantami, kiedy ju... Następny artykuł: "Fantastycznie zwęża pory i reguluje wydzielanie sebum!" Teraz ten sup...

Znikają zmarszczki i przebarwienia, a pory są mniej widoczne. Czy ta metoda za 100 zł zastąpi botoks i peelingi?

Akupunktura leczy i odmładza cerę! Dzięki nakłuciu odpowiednich miejsc na twarzy, znikają zmarszczki i przebarwienia, a pory skóry stają się mniej widoczne.

Mieszkająca w Danii specjalistka od tradycyjnej chińskiej medycyny przekonuje, że dzięki wykonywanym przez nią zabiegom stan skóry znacząco się poprawia. Na dowód swojej skuteczności kobieta publikuje zdjęcia swoich pacjentek przed i po "leczeniu". Widoczne na fotkach zmiany robią wrażenie! Nakłuwanie igłami odpowiednich miejsc na twarzy spowodowało rozjaśnienie przebarwień potrądzikowych i posłonecznych, spłycenie zmarszczek i zmniejszenie widoczności porów skóry. Czyżby akupunktura była równie skuteczna jak botoks, wypełniacze i ostre peelingi?

Zobacz także: Likwiduje przebarwienia i zmniejsza przetłuszczanie się cery. Wszyscy mówią o tym zabiegu! 

Jak działa akupunktura?

Zwolennicy tradycyjnej chińskiej medycyny twierdzą, że w naszym ciele istnieją kanały. Gdy któryś z kanałów zostanie zablokowany – na przykład na skutek urazu, infekcji lub w efekcie stresu – energia nie dociera do odpowiednich komórek i narządów, które zaczynają wtedy szwankować. Nakłuwanie igłami specjalnych miejsc na ciele (jest ich około 360) ma przywracać prawidłowe krążenie Qi. Brzmi dość magicznie, prawda? Ale skuteczność akupunktury potwierdzają lekarze i naukowcy, a rekomenduje ją Światowa Organizacja Zdrowia. 

Dotąd leczono za pomocą akupunktury migreny, choroby zwyrodnieniowe i zapalne, bóle pourazowe oraz "uruchamiano" naturalne obronne mechanizmy organizmu, stymulując układ odpornościowy. Teraz akupunktura ma szansę zastąpić wizytę u kosmetyczki czy wręcz w gabinecie medycyny estetycznej

Zobacz także: Natalia Siwiec zachwala matę do akupresury. Sprawdź, czemu modelka tak lubi ten kłujący gadżet!

Efekty akupunktury są zwykle widoczne po 5-10 zabiegach. Zabieg trwa zwykle 40-50 minut, a kosztuje około 100 zł.

Wybrałybyście się akupunkturę, żeby poprawić stan swojej cery?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lutego 2020, 20:08

Nasze propozycje