Poprzedni artykuł: Smart depilatory Braun już przetestowane! Poznaj opinie Wizażanek Następny artykuł: Ten lekki krem intensywnie nawilża, ale bez tłustego filmu! Teraz kupi...

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE dla niej i dla niego!

Pielęgnacja, , tagi: Pielęgnacja, antyperspirant, Rexona
Wizażanki oraz ich partnerzy przetestowali zaawansowane antyperspiranty, które zapewniają długotrwałą ochronę przed potem i nieestetycznymi plamami na ubraniach. Jak się sprawdziły i czy spełniły oczekiwania? Zobaczcie!

Na czym polega fenomen antyperspirantu Rexona ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE? To zupełnie nowa linia antyperspirantów dla niej i dla niego, która zapewnia nowy wymiar ochrony i świeżości. W jaki sposób? Rexona wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób żyjących na wysokich obrotach. Tych, którzy ciągle gdzieś pędzą: spieszą się na spotkanie, do pracy, na fitness, czy do szkoły. A więc i tych, których niejednokrotnie dotyka problem potu. Czym wyróżnia się nowa ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE? To przede wszystkim gwarancja świeżości i pewności siebie przez cały dzień - nawet do 48 godzin. Co ciekawe, antyperspirant działa właśnie wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz. Im więcej się ruszasz, tym bardziej cię chroni, a to wszystko dzięki zastosowanej przełomowej technologii Motionsense™. Dodatkowo antyperspirant nie zostawia śladów i plam na ubraniach - ani tych białych na ciemnych ubraniach, ani żółtych na jasnych.

Jak produkt dla niej i dla niego oceniły Wizażanki i ich partnerzy? Przekonajcie się same!

1. Dla niej: Antyperspirant w aerozolu Rexona ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE

99% Wizażanek przyznaje, że Rexona ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLEzapewnia skuteczną ochronę przed potem i plamami na ubraniach.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jeśli chodzi o antyperspirant Rexona. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, zachwyca subtelnym i delikatnym zapachem. Jednocześnie nie brudzi ubrań, zarówno ciemnych, jak i jasnych. Nawet przy ciężkim, intensywnym dniu skóra nie poci się i przyjemnie pachnie. Będzie to mój faworyt, jeśli chodzi o antyperspiranty!
- JoannaKasperczyk

Prawie tyle samo, bo aż 99% testujących kobiet podkreśla, że antyperspirant jest idealny dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Antyperspirant Rexona ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE sprawdził się doskonale. Dwie godziny ostrego treningu nie powodowały dyskomfortu spowodowanego potem. Śladów na ubraniach brak. Mam pewność, że zadziała w każdych warunkach i niestraszny mu żaden, nawet najmocniejszy trening
- pinka990

Znakomita większość - 98% kobiet potwierdza, że antyperspirant Rexona ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE gwarantuje skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem.

Ma śliczny zapach, który urzekł mnie od razu. Jest kobiecy i utrzymuje się przez cały dzień. Nie brudzi ubrań, dzięki temu bez problemu zakładam czarne ubrania. Pot... A co to takiego? Uczucie świeżości utrzymuje się cały dzień. Czuję po prostu pełen komfort.
- Malgosia4991

139 Wizażanek ze 140 zgadza się ze stwierdzeniem, że antyperspirant Rexona ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE zapewnia komfortowe uczucie świeżości. 136 kobiet deklaruje, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po antyperspirant Rexona ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE. Wszystkie Wizażanki przyznają, że polecą antyperspirant Rexona ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE swoim bliskim.

To jeden z lepszych antyperspirantów, jakie miałam. Antyperspirant nie brudzi, nie zostawia śladów ani na białym ani na czarnym ubraniu. Chroni moje ciało nawet w szybkich i nerwowych sytuacjach. Jest bardzo delikatny dla skóry, nie wywołuje podrażnień, nawet świeżo po depilacji. Jest super produktem i można go polecać. Wart uwagi, wydajny i dodatkowo w przestępnej cenie. Jestem zadowolona i polecam! :)
- martin_verth

2. Rexona Men ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE

Partnerzy i najbliżsi Wizażanek przetestowali Rexona Men ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE. Jak wypadł w teście i co sądzą o nim panowie?

Aż 99% testujących mężczyzn przyznaje, że Rexona Men ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE zapewnia skuteczną ochronę przed potem i plamami na ubraniach.

Mój partner jest zachwycony. Nie lubił stosować antyperspirantow w sprayu, ale dźwięku temu zmienił zdanie. Ma prace, która wymaga ciągłego ruchu. Dzięki temu antyperspirantowi nie poci się i nie ma brzydkiego zapachu. Nie zostawia też plam, a to bardzo istotne, ponieważ partner lubi ciemne koszulki
- Sylwia290689

Tyle samo mężczyzn (99%) stwierdziło, że Rexona Men ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE to antyperspirant idealny dla osób prowadzących aktywny tryb życia, ponieważ gwarantuje ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem.

Dzień dobry Męskiej Publiczności, dla mnie jako aktywnego gościa produkt spełnił swoje zadanie, stał się nieodłącznym elementem mojego życia, zapewnia mi ochronę przez cały dzień, ładny zapach, długotrwały, nie pozostawia plam, wydajny, charakterystyczny pod względem zapachu
- KamilaBereza

138 ze 140 testerów zapewnia, że antyperspirant Rexona Men ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE zapewnia komfortowe uczucie świeżości.

Jest świetny. Chroni przed potem i złym zapachem a dodatkowo fajnie męsko pachnie
- Agnicha26

Aż 96% mężczyzn zadeklarowało, że wymieni swój obecny antyperspirant na Rexona Men ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE. Dodatkowo 99% testerów chętnie poleci Rexona Men ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE swoim bliskim.

Wyniki przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 140 kobiet i 140 mężczyzn 

Jeżeli zaciekawiły Cię antyperspiranty Rexona, to sprawdź opinie testowanych produktów w KWC. Produkty zostały podlinkowane poniżej!

materiał powstał z udziałem marki Rexona

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje