Poprzedni artykuł: Sprawdź, dlaczego powinnaś używać peelingu enzymatycznego Następny artykuł: Książę Harry regularnie pojawia się w luksusowym salonie piękności. Ce...

To urządzenie działa lepiej od dermarollera! Skóra staje się dzięki niemu gładsza i zdrowsza

Aplikator do mezoterapii mikroigłowej pozwala na dogłębną pielęgnację cery i wyrównanie jej powierzchni. To urządzenie działa lepiej niż dermaroller!

Urządzenie, które wyglądem i działaniem przypomina trochę stempel robi w skórze mikrootwory i równocześnie wprowadza w nią koktajl substancji pielęgnacyjnych. Aplikator do mezoterapii mikroigłowej umożliwia nie tylko intensywne nawilżenie i odżywienie cery, ale czyni też mniej widocznymi zmarszczki, przebarwienia, blizny potrądzikowe i pory.

Jak działa aplikator do mezoterapii mikroigłowej?

Aplikator to mezoterapii mikroigłowej działa na podobnej zasadzie jak polecany przez nas demaroller. Przyciskając do powierzchni twarzy wyposażoną w igiełki końcówkę aplikatora, robimy w niej mikrokanaliki. Uszkadzając w ten sposób skórę, stymulujemy ją do intensywnej regeneracji. Dzięki temu, że aplikator jest połączony z dozownikiem, robieniu w niej otworów towarzyszy równoczesne wypełnianie ich substancjami pielęgnacyjnymi. W związku z tym dostaje ona ich większą dawkę niż przy zabiegu z użyciem dermarollera

Aplikatora do mezoterapii mikroigłowej szukaj w sklepach, w których zaopatrują się kosmetyczki i lekarze medycyny estetycznej (np. w hurtowaniach estetycznych). Dozownik dołączony do ampułki wypełnij dowolnie wybranym serum lub mieszanką kilku serów - najlepiej, żeby miały one jak najbardziej wodnistą konsystencję oraz zawierały między innymi kwas hialuronowy i peptydy.

Zobacz także: Żaden podkład nie pokrywa twoich rozszerzonych porów? Sprawdź, czy możesz je zmniejszyć!

Z tego zabiegu nie powinny korzystać kobiety w ciąży, z aktywnymi i ropnymi stanami zapalnymi oraz osoby chorujące na cukrzycę lub nowotwór.

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 23:10

Nasze propozycje