Poprzedni artykuł: Likwiduje czerwone kropki i podrażnienia po depilacji - Wizażanki go k... Następny artykuł: Ten żel zmniejsza liczbę wyprysków i niedoskonałości. A teraz kupisz g...

Ten kosmetyk 'wysysa' zaskórniki i jest dostępny w Polsce!

Likwiduje wągry i skutecznie wycisza trądzik - nic dziwnego, że jest sprzedażowym hitem!

Masz już dość uporczywego trądziku i zaskórników, które tkwią w skórze tygodniami? Czasem niepozorny kosmetyk jest w stanie szybko poprawić sytuację - ta maseczka z pewnością do nich należy!

Maseczka, która "wysysa" zaskórniki

Proste opakowanie wygląda mało atrakcyjnie, ale jego zawartość jest na tyle sensacyjna, że ten kosmetyk jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów pielęgnacyjnych na Amazonie. Mowa o Aztec Secret - Indian Healing Clay - maseczce na bazie czystej glinki bentonitowej do samodzielnego mieszania z wodą lub octem jabłkowym. Bentonit jest jedną z najsilniej działających glinek o właściwościach oczyszczających. Pochłania toksyny nawet z głębokich warstw skóry, odtłuszczając jej powierzchnię i zwalczając stany zapalne oraz zaskórniki.

Indian Healing Clay ma ponad 13 tysięcy recenzji na Amazonie, a zachwyceni jej działaniem klienci chętnie publikują zdjęcia prezentujące efekty kuracji. Czy można sobie wyobrazić lepszą rekomendację?

Źródło zdjęcia: Amazon.com

Źródło zdjęcia: Amazon.com

Działanie Indian Healing Clay doceniły też Wizażanki

można znaleźć takie opinie:

Polecam Aztec Secret Indian Healing Clay. Maska "wysysa" zaskórniki. Takie trochę dziwne, pulsujące uczucie. Jest przeznaczona do oczyszczania twarzy, nie tylko dla osób z trądzikiem czy zaskórnikami. Po prostu dogłębnie oczyszcza pory.

Gdzie kupić maseczkę? Wprawdzie raczej nie znajdziemy jej w sklepach stacjonarnych, ale można ją bez problemu zamówić przez internet. Duże opakowanie o pojemności 900 g kosztuje ok. 42 zł.

Polecamy też inne, sprawdzone maseczki oczyszczające:


Zobacz też: Doskonale oczyszcza i wygładza skórę - z powodzeniem zastąpi peeling

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 15:22

Zobacz także

Nasze propozycje