Poprzedni artykuł: HOT: ulubione kosmetyki i pielęgnacja Anji Rubik Następny artykuł: Pielęgnacja detoksykująca Nuxellence® DETOX Nuxe

Odmładzające nowości od Balneokosmetyków: eliksir pod oczy i serum do twarzy

Wśród naturalnych Balneokosmetyków na bazie najsilniejszej na świecie wody siarczkowej pojawiły się dwie nowości: Elixir młodości pod oczy oraz Liftingujące serum do twarzy, szyi i dekoltu.

Balneokosmetyki

Elixir młodości pod oczyBalneokosmetyki to kosmetyk długotrwale i intensywnie nawilżający skórę, poprawiający jej jędrność oraz elastyczność. Preparat pobudza syntezę kolagenu i odnowę naskórka oraz łagodzi podrażnienia. Doskonale pielęgnuje dojrzałą skórę wokół oczu, czyniąc ją miękką i pełną blasku. Kompleksowe działanie i spektakularne efekty zapewnia unikalna formuła Elixiru: najsilniejsza na świecie, lecznicza woda siarczkowa ze źródła „Malina”, MATRIXYL®synthe’6®, kwas hialuronowy, olej arganowy, witamina E oraz masło Shea.

Liftingujące serum do twarzy, szyi i dekoltuBalneokosmetyki posiada silne działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące. Kosmetyk to innowacyjna formuła składająca się z  najsilniejszej na świecie leczniczej wody siarczkowej ze źródła „Malina”, MATRIXYL®synthe’6®, kwasu hialuronowego oraz witaminy C, która sprawia, że już po miesiącu stosowania, skóra staje się wyraźnie młodsza, a zmarszczki i linie zredukowane.

Elixir młodości pod oczy oraz Liftingujące serum do twarzy, szyi i dekoltu Balneokosmetyki - cena: 130zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 13:43

Nasze propozycje