Poprzedni artykuł: Poznaj nowe kosmetyki tołpa® specialist do pielęgnacji twarzy i ciała! Następny artykuł: Nowości kosmetyczne: produkty do oczyszczania i demakijażu twarzy

Balsam do opalania - jaki wybrać?

Pielęgnacja, , tagi: balsam do opalania ranking
Choć wakacje powoli się kończą, niektórzy jeszcze czekają na swój wymarzony urlop. Sprawdźcie, jaki balsam do opalania wybrać na wyjazd na np. piękną, słoneczną plażę.

Większość kobiet lubi, kiedy ich skóra jest pokryta opalenizną. Różnica leży zazwyczaj tylko w jej intensywności. Jak wiadomo, na wakacjach nad polskim morzem jest różnie z pogodą i bywa, że na osiągnięcie idealnej opalenizny mamy zaledwie 2-3 dni. Jak zatem osiągnąć wymarzony brąz na skórze? Kobiety próbują różnych sposobów.

Zobaczcie także:  SOS po opalaniu

Balsam brązujący do opalania

Dwa w jednym? Rozwiązanie wydaje się genialne. Pytanie tylko, czy taki kosmetyk na pewno będzie nas odpowiednio chronił przed działaniem promieni słonecznych. Na forach możemy przeczytać opinie użytkowniczek, które twierdzą, że należy być w tym bardzo ostrożnym. Podkreślają one również, że po stosowaniu tego produktu w połączeniu z działaniem słońca, opalenizna może być bardzo mocna i wyglądać nienaturalnie. Lepiej skorzystać z balsamu przyspieszającego opalanie.

Karotenowy balsam do opalania

Wiele kobiet decyduje się właśnie na ten kosmetyk. Dlaczego? Ponieważ zawiera on wyciąg z karotenu, dzięki któremu skóra szybciej się opala na złoty kolor, a przy tym nasza upragniona opalenizna utrzymuje się dużo dłużej. Dodatkowo balsam z wyciągiem z karotenu doskonale nawilża skórę. Na rynku możecie znaleźć karotenowy balsam np. marki Nivea

Jakie są Wasze sposoby na szybką i idealną opaleniznę? 

Zobaczcie także:  Domowe kosmetyki z banana

zdjęcia: Fotolia

Zobaczcie kremy do opalania polecane przez użytkowniczki

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:01

Zobacz także

Nasze propozycje