Poprzedni artykuł: Marka FOREO znów podbija świat urody! Sprawdź, dlaczego Następny artykuł: Rewolucyjne maski do twarzy Fresh-Mix od Garnier już przetestowane! Ja...

Łazienka z dobrą energią

Pielęgnacja, , tagi: szczoteczka do twarzy, szczoteczka soniczna, szczoteczka elektryczna
Pomysł na wieczorny relaks? Aromatyczne, domowe SPA z nowoczesnymi urządzeniami do pielęgnacji. Nie zapomnij tylko o jednym - warto pomyśleć o dobrym zasilaniu sprzętów, by nic nie zakłóciło ci odpoczynku.

Każda z nas wie, jak trudno w ciągu dnia jest znaleźć chociaż 20 minut tylko dla siebie. Szalony bieg z przeszkodami zaczyna się już rano, gdy stajemy przed wyzwaniem wyszykowania się do pracy na tyle sprawnie, aby móc dotrzeć do niej w rozsądnym czasie, nie gubiąc po drodze torebki i telefonu, a kończy dopiero późnym wieczorem. Często jedyną szansą na chwilę relaksu jest wieczorna toaleta i domowe SPA, które pomaga w osiągnięciu stanu zen. Niezastąpione są również nowoczesne urządzenia, dzięki którym część zabiegów pielęgnacyjnych ma większą skuteczność.

Domowe SPA

Wiele zabiegów pielęgnacyjnych, które możesz wykonać bez problemu samodzielnie w domu wiąże się z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń, takich jak depilatory czy soniczne szczoteczki do twarzy, które nie tylko zwiększają skuteczność pielęgnacji, ale również sprawiają, że staje się ona łatwiejsza i przyjemniejsza. Chociaż na co dzień często nie zawracamy na to uwagi, wiele z tych urządzeń zasilanych jest na baterie. Dlatego, aby mieć pewność, że nagłe wyczerpanie baterii nie zakłóci nam upragnionego relaksu, warto rozejrzeć się za odpowiednim źródłem zasilania.

Dobra energia ma znaczenia

Możesz wydać 100 zł ekstra na dodatkową funkcję w swojej szczoteczce, ale jeśli wyposażysz ją w nieodpowiednie baterie nie poczujesz różnicy. Właśnie dlatego Duracell ma w swojej ofercie zarówno baterie z linii podstawowej, jak i te do zadań specjalnych, które nie tylko działają dłużej, niż baterie cynkowe, ale również charakteryzują się wyższą mocą i wydajnością. Duracell Ultra – bo o nich mowa – swoją moc zawdzięczają specjalnej konstrukcji. Wyposażone są w rdzeń High Density Core, którego gęsta i zwarta struktura pozwala zmieścić więcej składników aktywnych w produkcie o standardowej wielkości, co wydłuża czas ich działania. Pozwala ona również na równomierne uwalnianie mocy z baterii, bez zbędnych skoków energetycznych i przestojów. Wyposażone w Duracell Ultra urządzenia do pielęgnacji będą działać długo i wydajnie.

Oszczędność, która się liczy

Użytkowanie baterii Duracell Ultra, które działają nawet do 20 razy dłużej (w porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowo-węglowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC; wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji), wpłynie także pozytywnie na stan Twojego portfela oraz – co nie mniej istotne – na środowisko, dzięki ograniczeniu ich zużycia w zgodzie z ideą „less waste”. Dodatkowo, dzięki technologii Powercheck możesz być pewna, że nie wyrzucisz baterii, która jest jeszcze sprawna. Specjalnie zaprojektowana miarka, umieszczona na baterii, umożliwia bowiem sprawdzenie stanu jej energii. Nie zawsze więcej znaczy lepiej – zamiast kupować więcej, warto kupować sprytniej. Na pewno w przypadku baterii ta zasada się sprawdzi.

Materiał powstał z udziałem marki Duracell.

fot. mat prasowe


Nasze propozycje