Poprzedni artykuł: Intensywnie odbudowujący krem na noc z witaminą A retino PA Dottore Następny artykuł: Kremy do rąk Tutti Frutti Farmona w 3 owocowych zapachach!

Bawełniany krem do rąk Barwa

Barwa przedstawia nowy kosmetyk do pielęgnacji dłoni i paznokci: Bawełniany krem do rąk z proteinami jedwabiu.
Bawełniany krem do rąk z proteinami jedwabiu Barwa

Bawełniany krem do rąk z proteinami jedwabiu Barwa poprawia elastyczność skóry, wygładza i regeneruje spierzchnięty naskórek. Łagodzi podrażnienia i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, działając jak miękka rękawiczka. Szczególnie polecany dla osób ze skórą bardzo suchą i mało elastyczną. Idealny do codziennej pielęgnacji.

  • Olej bawełniany - wyróżnia się dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, co czyni go szczególnie cennym dla skóry. Ma doskonałe właściwości penetracyjne dlatego szybko i skutecznie łagodzi i regeneruje nawet bardzo podrażnioną skórę. Wygładza i zmniejsza skłonność do występowania podrażnień.
  • Proteiny jedwabiu- mają bardzo dużą zdolność wiązania i zatrzymywania wody. Ze względu na dużą masę cząsteczkową i ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku skóry, nie wnikają w głąb, lecz tworzą na powierzchni rodzaj cienkiego filmu, który stanowi skuteczną ochronę przed czynnikami drażniącymi i doskonale wygładza.
  • Gliceryna – nawilża
  • Alantoina - koi i łagodzi

Bawełniany krem do rąk z proteinami jedwabiu Barwa - cena: 5zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 13:18

Nasze propozycje